Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kód prevodovky


janci6425

Recommended Posts

  • O 9 měsíců později...

Mám na Vám prosbu, dnes jsem montoval do Peugeotu 306 1.4 55KW VIN: VF37AKFXT32538090 převodovku z autovrakáče, byla dvoutáhlová a vzhledově stejná, ovšem jsem zjistil, že nejde levá poloosa zasunout do diferáku na doraz a shází asi tak cca. 8mm. Na té koupené z vrákáče je číslo 20CN08 a na převodovce na autě jsem našel pouze 4D0770 CE86 a nejsem z toho vůbec moudrý. Dá se zjistit jaké převodovky by se dali namontovat na auto místo té stávájící (má K.O. diferák).

mezera.jpg

číslo zakoupené převodovky.jpg

číslo na stávající na voze.jpg

Upraveno uživatelem Neeo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za objasnění. Ještě se zeptám (asi hodně blbě), zda to musí být tedy přesně ta CE86, nebo jedna z těch variat pod tím objednávacím číslem 2222 C2   -  CE39 ; CE42 ; CC83 ; CE50 ; CC91; CE86 . Taky jsem koukal, že tyto převodovky 20CE86 (dvoutáhlo) nebyly jenom v Peugeotech 306, ale taky ve 206 s motorem KFX, takže asi není nutné vyložene hledat v bazarech z 306.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 5 měsíců později...

výměna samotné převodovky bez další vícepráce je na 4 hodiny, takže cena výměny záleží u koho ji necháš vyměnit :myslim

autorizák cca 4x 800 ??      garážník 4x 450 ??

v praxi počítej o hodinu-dvě více, měla by se měnit gufera poloos, vodítko spojk. ložiska, kontrola spojky, kontrola pohyblivých dílů, někdy se převodovka musí umýt atd.

a zapomněl jsem na olej do převodů, to je taky cca 400

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Moral3z 20DM37 nebo 20DM3G

Normocas je 4,8h na demontaz a montaz zpet + 0,4h v pripade ze se provadi vymena prevodovky za jinou (v tom bude asi napr.montaz novych gufer, ocisteni apod.) osobne mam zkusenost, ze tech 6h je obvykle tak akorat pri pohodovem tempu, kdyz se clovek nikam nehoni (u beznych aut)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...