Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapsání orig. tažného zařízení 5008 SUV


Fangluin

Recommended Posts

Byl jsem právě na registru a nastal problém se zapsáním originál tažného. Ve velkém TP nic není a typový list v češtině mi nedali. Dostal jsem akorát k návodu na tažné nějaké certifikáty ve francouzštině, což dle prodejce má stačit.

Bohužel na registru mi to neuznali a budu si muset sehnat od prodejce typový list v CZ a dopsat tažné jako domontované.

Nemáte s tím někdo zkušenost, co doopravdy musí být k tomu tažnému?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typový list v češtině ti musí dodat prodejce tažného a servis , který ti to montoval , ti ho potvrdí . Pokud si ho montuješ sám , tak musíš zajet na STK , kde ti montáž zkontrolují a potvrdí , pak teprve jedeš na registr ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď na to koukám , jsem to blbě pochopil . Jestli je to dovoz , tak by tažný mělo být zapsaný v orig tech. průkazu a v dovozových papírech - obrátil bych se na prodejce vozu , ať to vyřeší . Nebo zajet do autorizáku , jestli nemají navíc typový list , nechat zkontrolovat tažné , potvrdit typ. list a tažné dohlásit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom nechápu , proč to řeší majitel a ne prodejce :bojim

Jsem myslel , že veškeré formality včetně přihlášení nového vozu jsou starostí prodejce vozu (pokud kupuju nový vůz a dám za něj ty nekřesťanský prachy , tak bych to tedy očekával) , ale asi jsem někde jinde :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Registraci mi nenabídli. Technik mi tvrdil, že jim má stačit ten certifikát od Peugeotu (ve FR jazyce). Nakonec mi teda dali typový list v CZ se kterým mi to dopíšou do toho velkého TP.

Nevím proč už to v tom velkém TP není hned. 🙄

Proto se ptám, kdo tady kupoval nový Peugeot s tažným, jestli to měl stejně, anebo to byla pouze chyba prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Mě typový list prodejce zapomněl dát a taky jim přišel velký TP se špatným rozměrem kol, na autě byly z výroby 18" a v TP 19". Tak jsem je na to upozornil a prodejce vše za mě na úřadech vyřídil. Zapsání tažného i všechny rozměry kol. Teď tam mám 17", 18" i 19"... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...