Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 407 SW 2,0 HDI černý


preclik75

Recommended Posts

Ahoj,

gratuluji k novému autu a vítám Tě na našem pohodovém klubu. Fotky nás určitě zajímají 👍

Když napíšeš svůj VIN sem (klik), tak Ti některý z ochotných členů vypíše výbavu, které auto mělo po sjetí z výrobní linky i rok výroby.

Pokud by jsi chtěl znát svoji (tedy svého auta ;)) servisní historii, tak i to je zde na klubu možné zjistit, ale k tomu se musíš stát řádným členem klubu. Členství se "kupuje" v Eshopu a kromě podpory klubu tín získáš i mnoho zajímavých výhod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, časem doplním. Auto je pro nás čerstvé, je z autobazaru a prý z Německa. Ještě nemáme doma všechny papíry. Historie (v rámci členského klubu) by byla i v "z Německa"? Rádi bychom auto užívali co nejdéle, ale vůbec o něm nic nevíme.... dokonce jsme teď našli prasklinu na skle předním, ale až druhý den po předání, pršelo totiž a tech teček tam bylo tolik, že jsem to přehlédnul.
Pokud by byla praktická rada co dál po nákupu /najeto 174 000km/, do čeho investovat a tak, byl bych rád. Jsem laik na auta.
Vincheck na internetu není dostačující? Já tam hledal něco jsem dle VIN vytiskl... základ je popsaný, jen nevím zatím co dělalo to auto kde v tom Německu. To snad budu chytřejší až nám přijdou všechny papíry (servisní knížka orig. doufám apod.)

Upraveno uživatelem preclik75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že tu je dost psaní o 407 a i o motorizací všeho druhu, takže čerpat informace nebude žádný problém

 např. tady je to vcelku hezky popsané

jestli jsi to přehlédl prasklé sklo, tak to určitě přehlédne i pojišťovák (musíš to vědět sám jak je to vidět), připojisti si na přední sklo a nech si to vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 8. 2019 at 12:30, Péťa napsal:

Ahoj,

gratuluji k novému autu a vítám Tě na našem pohodovém klubu. Fotky nás určitě zajímají 👍

Když napíšeš svůj VIN sem (klik), tak Ti některý z ochotných členů vypíše výbavu, které auto mělo po sjetí z výrobní linky i rok výroby.

Pokud by jsi chtěl znát svoji (tedy svého auta ;)) servisní historii, tak i to je zde na klubu možné zjistit, ale k tomu se musíš stát řádným členem klubu. Členství se "kupuje" v Eshopu a kromě podpory klubu tín získáš i mnoho zajímavých výhod.

Mám otázku. Servisní historie bude, i když je auto kdesi z Německa (asi) a koupené v ČR v autobazaru? ;) Potřebuju totiž zjistit, jestli se dělali rozvody (auto má cca 174 000), nebo ne a zjistit další zajímavé věci... to by bylo fajn.. .;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe doporučuji udělat základní servis - výměna filtrů a oleje, klidně i rozvody. Nejideálnější je dát auto do servisu na celkovou kontrolu ať máš aspoň nějakou jistotu :) Já jsem po koupi dělal velký servis: olej, filtry a rozvody se udělali preventivně + pár věci o kterých jsem věděl už při koupi. Ani servisní kniha není jistota že se na autě fakt všechno dělalo :) Pokud si auto chceš nějakou dobu nechat, není na škodu tyto věci udělat :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...