Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio rneg, jde dodelat usb/sdkarta vstup?


Opl405

Recommended Posts

Zdravim Pezotaky, kdyby se dotaz moderatorum nelibil, at to prosim presunou, ale sem chodi dost lidi. Znamy si poridil expert tepee z roku 2011, a docela ho stve ze radio nema usb, nebo sd kartu, respektive sd karta tam je skr mapy na navigaci. Nic moc informaci jsem nenasel, krom jednoho videa, kde to nejakej rusak mel. Ale nejake cisla kabelu, pripadne krabicky co dodelat jsem nenasel. Jedine co je v kastliku je sinch vstup. Delal to z vas nekdo? Dekuji. Pridam foto radia a verzi radia.

9F87031B-146B-4986-8927-94AC945BB04A.jpeg

72F02C81-0C2D-4B7F-A67F-6853A418BFF3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Radio nafoceno, vypada viz foto. Kdyz koupim kabel, dle service boxu, tak predpokladam ze nestaci jen ten kabel, ale je tam nakreslena i jednotka (za necelych 8000kc a usb zasuvka, samozrejme origo je jiny kastlik i pod radiem. Je to tak? Nebo to jde vytahnout jen nejak z toho kabelu? 

44A16E6E-879A-444B-9727-347D05A34BA0.jpeg

3388A025-FA90-4F5C-9081-57F7B9FFE7E7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
V 17. 8. 2019 at 10:37, ChouLu napsal:

Jde a umím ;) pošli mi VINko do zpráv

Ahoj kolego chtěl bych aktualizovat rádio z RT3 na RNEG, bohužel nemá USB a Bluetooth , dal by jsi info jak píšeš že jde udělat USB do tohoto rádia? Bohužel s VIN ti nepomůžu, protože to je pro RT3 a rádio RNEG zatím nemám v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Vím že je to staré a nejspíš neaktuální téma, ale trošku si přihřeju polívčičku, podařilo se mi naroubovat rádio RNEG místo RT3 CAN verze do mé C5 facelift, mám to i se zesilovačem JBL a v podstatě jsem vyměnil komplet svazek antén a střešní anténu, display rádio a kabel mezi nimi a musel jsem vyrobit redukci na display a jako další přemostit probouzení zesilovače, tento jsem nastavil ne jako multiplexní ( drželo neustále stejnou hlasitost ať jsem na rádiu nastail cokoliv) ale jako standartní. Jako další problém mám ještě špatný příjem rádia, ale to bych viděl jao problém antenních svazků, jelikož jsem spojil dva ntenní svazky ze sedan verze. Budu dávat originál novou anténu na kombík včetně krabiček přijmu signálu pod oknem. Ještě řeším druhou anténu nalepenou na skle, jelikož RT3 má jen jednu okenní anténu, kdežto RNEG má dvě. Tudíž jsem zakoupil ještě jedno okno z kterého se budu pokoušet sloupnout anténu a nalepím ji na levé okno Breaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...