Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 GTi16


Recommended Posts

Dneska se v Polsku objevila na prodej 309 Gti se šestnáctiventilem. Je to sice taková chudinka, žádná voňavka, ale když vidím jak lidi renovujou 106 1,1, tak si myslím, že by z toho někdo mohl ještě udělat pěkné auto. Navíc to je motorizace, u které to má smysl. A není to úplně daleko.

https://www.olx.pl/oferta/peugeot-309-gti16-CID5-IDB6Rkg.html#0047548558

Edit: no tak není to tak blízko jak jsem myslel, pletu si Zelenou horu s Jelení horou. Ale i tak to není konec světa.

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hafity  tak určitě, 205 je legenda, kterou to u frantíků začalo a tím jak byla zákeřná, tak si získala respekt a pověst. Ale bylo jich moc, fakt hodně moc. Když jsem kdysi byl poprvé ve Švýcarsku pro auta, rok cca 96, tak tam byly mraky 205tek, všechno GTi nebo CTi. I pětidvířka většinou měly 1,9. Ale tenhle motor z Miíčka ve 309, to jsem doopravdy viděl jen párkrát. A to jsou věci které určují cenu.

Pěkná 205 GTi se dneská dá za 100t sehnat. Nebude to 1+ stav, ale nebude to vergl. Tu 309 ale za ty peníze nemáš šanci sehnat, ne v pěkném stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

205 gti v různých variantách a verzích je mraky. Ale 309 gti 16 je málo a onehdy jeden klučina koupil 309 gti na Slovensku za 5000 e. Jenom to koupit a mít to s platnýma dokladama někde uskladněný tak za deset let je to prodejný za 8000 e.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

309 GTI16 mam doma na Slovensku, zadna chudinka, komplet zrepasovana, novy lak a vubec vsechno. Mirna uprava motoru. Zkousel jsem to prodat as 3 x na mobile.de ale nikdo se neozval. Asi 300 lidi se podivalo na inzerat a nic. Ma najeto nejakych 65k kilometru tak mozna se to lidem zdalo jako scam. Nevim. V Italii je to uz zarazeny mezi historicky auta spolu s 205 GTI aby se to dalo vubec postavit na znacky (nema katalyzator :) ). Mimochodem ten motor neni to same co Mi16 myslim. Mi16 nemela stejne svody a podobne "nepodstatne" detaily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...