Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

BLIKANIE svetiel


mirka198

Recommended Posts

Ahojte, mam. peugeot 308, 1.6hdi 80 kw. Niekedy sa mi stáva ze mi preblikavaju same  od seba svetlá. Nieje to pri odomknutí alebo zamknutí to mi normalne napr odomkne auto a potom mi asi 5-10x preblikaju svetla a prestanú, alebo ak auto zamknem tak ho zamkne normalne a napr po pol minute na displeji vidim ako mi opat preblikavaju svetla a po chvili prestanu. Akoby ludovo povedane,, prebijalo niekde elektriku''. Predchadzajuci majitel asi nejako tu elektriku poprerabal lebo  su tam porobene led pasiky vpredu vzadu aj v kufri. Prosím neukamenujte ma za moje  laicke zmyslanie a vyjadrovanie, videlo to viac chlapov a vseti vraveli, ze  by to robit nemalo, robi to ked klucik neni v spinacej skrinke, svetla proste blikaju a na dispeji mi striedavo svieti a zhasina ikona denneho svietenia. Ďakujem za pripadne rady, prosím posmešné a nevhodné komentáre si odpustite.  Prikladám video, vidno to v prvých sekundách videa, kym som nasla mobil tak medzi tym to blikalo a viac som nestihla natocit. 

Upraveno uživatelem mirka198
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...