Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkovacie kamery a kvalita obrazu


EnginER

Recommended Posts

Zdravím, mám nový Peugeot 3008 cca 2 mesiace no a zamýšľam sa nad týmto vecami

 

1.Čím je spôsobená nižšia kvalita obrazu, či už pri cúvacej kamere alebo aj prednej kamere.

                Myslíte, že to je rozlíšením displaya? Alebo sú to jednoducho nekvalitné kamery ?
                Pokiaľ by to bolo kamerami, myslíte, že je možné ich vymeniť za nejaké kvalitnejšie ? 

2.Ďalšia vec, ktorú som ešte neobjavil je manualne zapnutie prednej kamery alebo zadnej alebo 360 st. pohladu. 

               Kamery sa mi zapínajú len keď zaradím R-ko a potom keď tam D-čko tak predná kamera nabehne len na chvíľu.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manuální zapnuti kamery vpředu - světla pro řízení - parkovací  asistent s vizuální signalizací.

Zapnout ručně to jde. Taky jsem myslel, že se zapne automaticky při pomalé jízdě vpřed, ale ne. Je to k vzteku.
Jinak kvalita obrazu opravdu stojí za ... Mám 5008 II GT Line a kvalita obrazu k pláči... 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem chalani! Husky, skúsim to zapnúť manuálne ako hovoríš.

Teraz ešte neostala zodpovedaná otázka, že či je možné niečo robiť s tou kvalitou obrazu alebo nie a čím je spôsobená tá zlá grafika.

Ak to je spôsobené zlým rozlíšením displaya tak display sa asi nedá vymeniť za lepší. No ak to je zlou kvalitou kamier, tie by sa možno dali vymeniť  či?

Čo myslíte? Nepoznáte nejakého odborníka na toto?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...