Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nesvítí parkovačky


ma1rek

Recommended Posts

Zdravím vás... Mám Peugeot 308 sw r.v. 2011 1.6 e HDi... Přestali mi svítit přední obrisová světla. Denní svícení funguje. Poloha auto,funguje. Když přepnu do polohy 1,obrisová světla nesvítí. Svítí pouze denní svícení. Na druhé poloze svítí potkávačky společně s denním svícením. Což by nemělo. Dálkové svítí taky společně s denníma. žárovky jsem zkontroloval i pojistky. Zde je vše O.K. Budu rád,za každou radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, ma1rek napsal:

Zdravím vás... Mám Peugeot 308 sw r.v. 2011 1.6 e HDi... Přestali mi svítit přední obrisová světla. Denní svícení funguje. Poloha auto,funguje. Když přepnu do polohy 1,obrisová světla nesvítí. Svítí pouze denní svícení. Na druhé poloze svítí potkávačky společně s denním svícením. Což by nemělo. Dálkové svítí taky společně s denníma. žárovky jsem zkontroloval i pojistky. Zde je vše O.K. Budu rád,za každou radu...

Mockrat díky... aletak nějak nechápu,jak to řeší můj problém?😀😀😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu v tom mám asi zmatek.???? Zkrátka mi nesvítí parkovací světla. Ani kontrolka parkovaček,na přístrojovce.  Vyměnil jsem žárovky,zkontroloval pojistky. Tam je vše O.K. Když zapnu potkávačky tak svítí. Ale zároven s nimi i led denní svícení. A to by asi nemělo,nebo.? Nebude závada někde v elektrice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo , kdybys rovnou napsal , že máš ledky , ta ses hned dozvěděl , že ty led fajfky fungujou jako denní světla i jako parkovačky (řekni někomu , ať ti při nastartovaným autě zapne parkovačky a uvidíš pokles výkonu ledek . Ty dvouvláknový žárovky jsou tam jenom na ozdobu (když máš dole ledky , tak nejsou zapojený)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Ahoj.potrebujem poradiť ohladom parkovačiek.Mám Partnera 1.6hdi 55 rok 2007.Je tam automatyka svetiel no keď prepnem na parkovačky všetko zhasne okrem prístrojovky.prepnen na stretávačky a všetko svieti ako má.a ešte som si všimol že nejdú zadne hmlovky.Základné veci som pozrel ( žiarovky,poistky v pohode).viete mi niekto poradiť čo s tým?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to asi v zlej sekcií ale som tu novy a moc sa ešte neviem zorientovať.každopádne aby som neotváral zbytočne vlákno tak som sem napísal.Denné svietenie tam neni dorábané.automatykou som myslel to že otočim klúčik v spínačke a rozsvietia sa stretávacie svetlá.hmlovky sú iba zadné a zapínajú sa iba ak mám zapnuté svetlá cez páčku.teda iba kontrolka lebo hmlovky nesvietia.to ma moc netrápi skôr tie parkovačky.diagnostyka bez závad okrem airbagu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 6 měsíců později...

Dobry den,

Prosim o radu. Mam Peugeot 308 SW, r. 2011.

Prestalo mi fungovat denni sviceni, ledky. V rezimu normalniho sviceni sviti i ledky, ale samostatne nesviti.. Cidlo svetel funguje, pojistka svetel, cidla a automat steracu byla ok, pro jistotu jsem ji ale vymenil.

Nastavim AUTO sviceni, nesviti nic, zakryju cidlo a rozsviti se jak ledky, tak svetlomety. Pres zimu jsem svitil pres den i svetly, at jsem videt.

Upozornila me na to hlidka PCR, nastesti jen za 100,-😆

Dekuji za pripadne odpovedi, Jakub

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naposledy v servisu-olej, filtry, jsem byl na jare, tak nejak po novem roce to jeste svitilo jak ma. 

No, jeste vlastne jsem uplne zapomnel napsat, ze na 0 a AUTO (kdyz vlastne svetla nesviti, ale maji) sviti cela pristrojovka vcetne klimy atd o dost vic, nez po prepnuti na klasicke svetlomety - to sviti jak ma. Takhle cele sviceni se ani neda uzivatelsky regulovat pres nastaveni menu v aute..coz tedy asi bude chyba v te elektronice. Nenapsal jsem to, neni to ted pres den tolik videt... 😀 Mozna to pisu blbe, ale proste to pri prechodu z AUTO na svetlomety setmi, sviti to jinak nez ma...

Diky za odpovedi a pomoc, asi tedy stejne brzo bude servis

Upraveno uživatelem Kuba23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...