Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zakoncenie tapaciru pri zadnom okne


rass76

Recommended Posts

Ber to tak, že je to dodávka a tohle je ještě navíc v dobytčím prostoru 😉

Nezbývá nic jiného, než se s tím smířit, nebo vytáhnout z kešeně o čtvrt milionu víc a koupit Mulťáka nebo Véčko.

PS: tohle vlastně vidíš, jen když to hledáš.

Upraveno uživatelem Pijerek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to taky tak, ale navíc i v přechodu tapecíru za předními sedačkami. Opravdu je to hnus u auta za mega a především mě *neumím psát slušně* ten přístup, že,, jsme o minimálně dvě kila levnější, než T6 Mulťák, tak co byste chtěli". Přitom je to detail, kdy by PSA dva centimetry látky na tapecírunk navíc , určitě do krachu nedostaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši všímám si toho především tady v sekci Travellerů případně Rifterů že ty auta nějak moc porovnáváte s VW konkurencí. Tady jste u fanoušků Francouzkejch aut a Francouzký auta maj jinou duši a jiný naturel než upnutý a sešněrovaný Němci. Francouzký auta taky mají oproti koncernu jistý šarm a originalitu to že některé detaily nejsou dotažené tak jako u akurátních Němců no tak to je taky věc která je odlišuje. A podle mě by to že se nad některé takové detaily dokáže povznést i majitel a řidič odlišuje tuhle komunitu od těch co jezdí s těma Německejma povozama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr Myslím, že odlišovat se mohou v mnoha věcech, ale určitě ne v nedbalosti. Když se konstruktér nechá na autě takové nedodělky, na co se vykašle u dalšího modelu? Kde to ještě budeme tolerovat jako odlišnost? Já třeba oceňuji odlišnost v pohodlí, které prostě Francouzi mají mnohonásobně větší než ostatní. Tomu říkám odlišnost. Ale určitě ne nedodělkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...