Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Digitálny tachometer


autospravca

Recommended Posts

Áno,ukazuje denné a celkové km, tempomat...Skúšal som aktiváciu cez tlačitko(vymaz.km),ale neúspešne.Vždy mi nabehol vymaz denných km,alebo nastavenie limitu km do výmeny oleja.Maximálne sa mi ukazali z digi tach.dve vodorovne čiarky vedľa seba so symbolom(km/h).Potom to zmizne a tak dookola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Přesně jak píše zzip, tím tlačitkem jdou měnit dokola zobrazované informace, buď rychlost, nebo pokyny vestavěné navigace, údaje o spotřebě, údaje o přehrávaném audiu - zdroj signálu a třeba název skladby. Nemám vestavěnou navigaci, tak namísto údajů z navigace tam mám prázdno - vypnuté zobrazování rychlosti, je alemožné, že vypnutí zobrazení rychlosti je samostatnou položkou a navigační pokyny mám deaktivované v diagnostickém menu - diagnostikou.

Upozorňuji na rozdíl mezi zobrazováním na displeji, jsou asi tři varianty, běžně Matrix, Maxi Dot. Jeden grafocký, druhý je pouze takový ten čiselný, jednodušší. Rozdíly jsou pěkně popsány v tom obsáhlém návodu k autu.

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Takže jak máš ten displej mezi budíkama, pod ním jsou tři tlačítka. To pravé dlouze stiskni, digitální tacho by se mělo reaktivovat. Je to dedukce z návodu pro Peugeot 2008, strana 14, pro LCD displej. Ostatně už to je zde psáno. Pokud stále nejde, zkus to udělat za jízdy. 

Mára

Upraveno uživatelem Markusenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

ahoj,

bez klíčku v zapalování dlouze stiskni tlačítko nulování denních kilometrů, začnou tě blikat v displeji mezi budíkama  pomlčky, pak zmačkni buď plus nebo mínus na intezitu osvětlení je to jedno který a místo pomlčky se rozsvítí   0km tak jak jsi byl zvyklý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...