Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 2.0 HDI odebrání DPF - projde emise?


Blystar

Recommended Posts

Ahoj, chci se zeptat, řeším chybu Antipollution fault, jedna z možností, co to může být, je zanesený DPF filtr. Když ho odeberu, projdu na emisích? Je třeba ještě něco řešit systémově v řídící jednotce?

Děkuji za odpověď,

Upraveno uživatelem Blystar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nejprve zajeď k někomu, kdo ti to napíchne na origo diagnostiku, aby jsi věděl, co je špatně.

Pokud se zjistí, že je vadný FAP tak určitě výměna, nevyplatí se ti dělat FAP off atd,  při možnosti, že pak neprojdeš na STK. Ten filtr už dneska nestojí tolik. Co máš přesně za motor ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za odpověď. Motor 2.0 HDI 79kw, doplnil jsem info do nadpisu. Myslím, že bude levnější ho vyříznout, než měnit, proto potřebuji od někoho na beton 10000% potvrzeno, že projdu. Četl jsem názory, že DPF na látky, které se na emisích měří, nemá vliv.

Máte prosím někdo zkušenost s regenerací filtru?

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filtr se za prvé nevyřezává... ale nechává se obal a vymlátí se vnitřek, za druhé je nutné upravit ECU motoru, za třetí je to cenově dnes skoro srovnatelné s novým filtrem v Peugeotu a za čtvrté ti nikdo 100% neřekne zda emisema prolezeš, protože nezná stav tvého vozu.. jak na tom jsou ostatní části motoru například...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri diesloch sa meria práve dymivosť a práve sadze zadržiava fap filter. S najväčšou pravdepodobnosťou na emisiach už neprejdeš, minimálne na SK hodne pritvrdlil pri testoch emisií a veľa áut má teraz problém... Ak bude filter na výmenu a auto chceš ďalej používať, tak ho treba vymeniť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od minulého roku nesmí mít auta s filtrem pevných částic vyšší kouřivost jak 0.25 bez ohledu na hodnotu zapsanou v TP. Pokud ho necháš odstranit, tak na 99% emisemi neprojdeš. Před měsícem jsem byl na emisích s 9 let starou 3008 1.6HDi a prošel jsem s odřenýma ušima.

Upraveno uživatelem Michal_stu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpovědi, nebudu tedy riskovat a DPF odstraňovat. Zkusím regeneraci, poté výměnu. Hlavně se musím dostat co nejdříve na diag, jestli to není něco jiného, např egr.

Nevíte prosím, zda mi běžný mechanik, který má diag a dělá především škodovky a vw bude umět spustit regeneraci filtru? Nebo je na to potřeba nějaký speciální Peugeot soft?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono nastesti znova zacina platit to znamy motoristicky pravidlo ze "kdyz mas na opici, MUSIS mit na banany".

Ruznym odstranovacum DPF, EGR a SW upravam ktere to mely zakryvat zvoni hrana.  STK s merenim emisi uz nastesti velmi pritvrdili, PCR nakoupila pristroje a ma dohodu s STK ze odeslane auto udelaji prednostne. Kdyz zjisti zavadu, platis a prijdes o technickou, kdyz pochybi PCR, plati policie.

Jestli budes DPF kupovat, nekupuj zdanlive velmi vyhodny polsky - neprojdes na emisich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Blystar napsal:

Děkuji za odpovědi, nebudu tedy riskovat a DPF odstraňovat. Zkusím regeneraci, poté výměnu. Hlavně se musím dostat co nejdříve na diag, jestli to není něco jiného, např egr.

 Nevíte prosím, zda mi běžný mechanik, který má diag a dělá především škodovky a vw bude umět spustit regeneraci filtru? Nebo je na to potřeba nějaký speciální Peugeot soft?

Potřebuješ origo diag ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pesastor už jsem se tě ptal jednou, bez odpovědi, ptám se znovu.

Jak chceš poznat nefunkční EGR ventil? Kupoval jsem 2 nové transity, na obou jsem ihned zaslepil trubku přivádějící spaliny do sání. Kromě toho, že sání po těch cca 500 a 800tkm zůstalo krásně čisté, tak to nepozná ani diagnostika a ani měření emisí. Tak prosím, řekni, jak se to pozná?

Všude tady šíříš poplašné zprávy, jak tě v Rakousku málem až zavřou, všem tady píšeš, že musí mít na banány, ale moc reálný základ to nemá. I bez FAPu se dají emise zvládnout, ale je fakt, že to už je jen taková nepříjemná nutnost pro někoho, kdo už to kdysi dávno vykuchal. Dneska už to asi smysl moc nedává a je lepší to vyměnit.

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pesastor 😀😀😁😁 takže ne, nevíš o tom nic. Kdyby jsi ten egr zaslepil,hned když sis to pořídil, tak aby to ty zplodiny nepustilo do sání, tak by jsi měl pokoj, ten egr by se nepokazil a clio by jsi měl dodnes. Řídící jednotka si myslí, že egr pracuje (pokud tam je egr se snímačem polohy), protože on opravdu pracuje, ale zaslepenou trubkou nic nejde a nic se nezajebává bordelem a nic se nepokazí. Ona totiž kombinace výfukových zplodin a mastného vzduchu za turbem je výborná. Pěkně se to všude usazuje a škodí.

Ale jasně, tobě vadí kouřící ochcáfky, takže to hodíš do jednoho pytle.

 

Dokonce jsme si kdysi v jednom servise Peugeot, kde jsem cca 4roky pracoval, vytvořili a snad i ověřili hypotézu, že egr ventil u motoru 1,9TD (HDX a HDY) byl příčinou ojnic vylítavajících ven z bloku. On se ten karbon usazoval v sání a když už toho byla slušná vrstva, tak se začaly uloupávat takové šupinky karbonu, které prostě nemohl píst stlačit. Respektive stlačil, ale s následky na ojnici, která se pak přetrhla.  Jeden člověk dostal na záruku nový motor, protože mu vylítla ojnice. No a za necelých 20tkm vylítla i z toho nového motoru.  Takže ku třetímu motoru dostal i nové sání, zaslepil se egr a auto jezdilo ještě hodně dlouho.

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...