Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3.Minisraz v podhůří Orlických hor - 14.9.2019


radim.1008

Recommended Posts

Dobrá, nechám vás tedy tam, kde jste. :D

Tímto dnešním dnem nahlašuji počet lidí a to je 16 dospělých a dvě děti, kteří jsou přihlášení dva z nich nechtějí na prohlídku a doufám, že všichni dorazí. ;) A klidně i někdo navíc. :papa

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No naše účast ohrožena pro přetrvávající nemoc. Hajzlik se mne nechce pustit a vylejzá postupně v různých formách . . .    Ale asi to udělám tak ,že půjdu na kontrolu v pátek a nechám se uschopnit. . .   Jinou cestu nevidím   🤒

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes kontrola a nic moc. Mám Moribundus fekálus iluminatus bronchitidus . . . 🤒   Nafasoval jsem antibiotika na týden + další dvoje prášky   😞

Dle vyjádření lékaře se můj stav nezlepšil , ale zhoršil . . . 😯

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle mýty už jsou dávno pasé. Pokud se napiješ na antibiotika tak se nic podobnýho nekoná, žadná veliká opice, nebo motejlice a podobný nesmysly. Na antibiotika mužeš normálně pít, teda s rozumem, jediný negativní učinek je vyšší zátěž jater, takže když si dáš skleničku tak se vubec nic neděje. Samozřejmě velký pařby si necháš až na potom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 9. 2019 at 22:28, Klemoň napsal:

Tak dnes kontrola a nic moc. Mám Moribundus fekálus iluminatus bronchitidus . . . 🤒   Nafasoval jsem antibiotika na týden + další dvoje prášky   😞

Dle vyjádření lékaře se můj stav nezlepšil , ale zhoršil . . . 😯

Co je to v češtině? Nechce se mi do práce? 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj Milane , nejsem urážlivý typ . . .   😎  Ale vážně nic moc - kamarádovi bych to nepřál. Kašlat tak že máš pocit, že kašleš žiletky a tak často , že tě z toho už bolí záda . . .   😞

A věř tomu.   Po tom co jsem si tady od některých přečetl, tak já opravdu při prvním kýchnutí neběžím k doktorovi. Nemohu si to dovolit. I proto jsem dojížděl do práce i s tím streptokokem.  Možná tím jsem si to tak vylepšil . . .  🤒

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já musím s lítostí definitivně zrušit naší účast  😞    Koho by napadlo , že budu v září marodit - neschopenka trvá - léky nějaké také. 

Nic méně stav se zlepšil a to jak pocitově , tak i dle lékaře. Už prý nezním jako píšťala 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...