Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3.Minisraz v podhůří Orlických hor - 14.9.2019


radim.1008

Recommended Posts

Hmmm.Tak se budu opakovat jako většina zde diskutujících,ale bohužel se mi tento termín kryje s jinou akcí (rodinná oslava). Alééé. Jelikož to mám stráášně daleko😂 (cca 10km) a rád bych poznal osobně lidičky se kterejma si tady na fóru písmenkuju,tak asi na chvilku dorazím na čumendu.Bohužel ale opravdu jen na chvilku,protože ve 12.00 už musím bejt v Lanškrouně.Takže něco jako vagi.Na prohlídku nejdu a jíst budu na oslavě.😂

Má to ale ještě jeden háček.Nějaká dobrá duše,mi bude muset vyložit,a potom zase naložit kryplkáru.♿😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň Jenže ty nevíš že ja musim jet uplně nestandardní cestou, pokud se teda chci vyhnout dvěma objíždkám a asi 10ti kyvadlovým semaforům, ta cesta Brno, Svitavy, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí je totiž už leta nějaká zakletá :D A Brno bude taky pěkně výživný, protože to co ještě nerozkopali je děravý samo o sobě :D

Mam to tak na 3 hodiny :(

Ale nedáme se a dorazíme :)

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 8. 2019 at 16:57, Radek Hurvajz napsal:

@Goldinka tak mu to dej k narozeninám, ideální darek, muzeum, dobrý oběd, potom bobovka, pivko, a když mu neřekneš kam ho vezeš bude překvapenej jak krtek v metru :D

A ještě navic mužeme spachat nějaký hromadný harakiri, ehm totiž překvapenííí! :D

No, překvapení, kam pojedeme, už to nebude :D ale jestli bychom spáchali nějaké harakiri k narozeninám, to je fajn nápad :) 

@radim.1008 tak prej jedem, 2x dospělí neklub a 1x dítě 3 roky. Akorát teda jestli nezajistíme hlídání pro psa, budeme muset vzít i psa...

A ještě mě napadlo, pojedeme z chalupy, kterou máme u Pardubic (takže pátek - neděle), kdo jedete z daleka a chtěli byste vstávat trochu později než ve čtyři v pět ráno, můžeme nabídnout nocleh: 2x postel, 2x zahradní lehátko (vyspat se na tom dá :D ), 1x dětská postýlka (nenutim dospělým :D ), nebo možnost spaní ve vlastním stanu na zahradě, plus třeba grilovačka (ale máme jen malý gril :D ). 

Upraveno uživatelem Goldinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Radek Hurvajz napsal:

@radim.1008 Piše že vezme psa :D

:D z Trilliny toho moc nebude :D
 

před 2 minutami, radim.1008 napsal:

@Goldinka skvělý, budeme se těšit, a co si dáte k jídlu? 

jídlo 1x vepřové na pivu se šťouchačkama a 1x kuřecí medajlonky, malá si dá od nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

No to to zase dopadne, grilovačka, pivo s Ondrou, a v sobotu nejedete nikam :D

Doražte :D rádi vás pohostíme 👍 já vás ráno vykopu 😈
 

před 8 hodinami, Péťa napsal:

Jestli jsou malý Goldince 3 roky, tak mají nejvyšší čas ;) Takže žádní kazišuci by se na přespání hlásit neměli :D

Huš, druhý hampliče nebude a jestli tak nejdřív za další tři roky :D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...