Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3.Minisraz v podhůří Orlických hor - 14.9.2019


radim.1008

Recommended Posts

před 2 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

... Sakra, koukejte se přihlasit, mate to kousek @Lihous, xxxx :D  @Charlie 1, @minimaxa a sakra kdo tam ještě okolo bydlí :myslim

@AKCZ @mylhaus @dolphy68 @Béďa

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Máme už na tento víkend program, a další týden se přeci uvidíme, ne? :P

Nemám čas vymetat všechny vaše akce ;)

Hurvajzi, koukám do mapy a je to 2h a 120km, to nepovažuji za okolí :D

Letohrad znám, v té stodole jsem byl na jídle a myslim že jsme měli tehdy v programu i to muzeum. Ale moc si to nepamatuju, chlastali jsme tehdy na Pastvinách moc dní v kuse :P

 

 

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz Rad bych se zucastnil klidne se prihlasim mame v nasem "Skoda Systemu" volno - pro nezucastnene jen asi 6x do roka mame volnou sobotu a nedeli "ale" je vic nez pravdepodobne pokud nekdo treba na "rychlo" onemocni

Jedu do prace ne nestava se to casto to ne ale je to stale aktualni - ja ty kluky nemuzu nechat v nejakem "pru e r  " .....

Jinak v muzeu jsem nebyl chystame se tam ale kdy ....???

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby 14.září nepřálo počasí a my nemohli na bobovku, můžeme se podívat do již navštíveného Muzea starých strojů a technologií, ve kterém jsme byli na 1.minisraze v roce 2015. V muzeu bude probíhat Den otevřených dveří a exponáty budou v pohybu. Ale to jen za nepříznivého počasí v Pastvinách. ;)

http://starestroje.cz/vystavy.plan.akci.php

Tak se přihlašujte. :papa

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální pro nováčky..... 🤗🤗🤗

menší skupina lidí... zkusíte si jaký to je... odjet můžete kdykoli.., žádný závazky....

co @hrochousek třeba...? @Goldinka....? Holkyyyyy je vás tu registrovaných a jezdím jen já.... 🥺 to není fér..... 😀

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605  Má pravdu. Je to sice lvice salónů , ale nemůže být na všechno sama. Partnerky organizátora se nepočítají.   Ale je pravda , že Kůstka jede také pod nátlakem. :bacha   Nicméně jede a 2x za sebou :roker     Detaily si nechám . . .  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Weri 605 napsal:

Ideální pro nováčky..... 🤗🤗🤗

menší skupina lidí... zkusíte si jaký to je... odjet můžete kdykoli.., žádný závazky....

co @hrochousek třeba...? @Goldinka....? Holkyyyyy je vás tu registrovaných a jezdím jen já.... 🥺 to není fér..... 😀

Hele já se zeptám Ondry, on má ten den narozky, takže rozhodnutí jestli by chtěl jet nebo ne nechám na něm... 

BTW jezdili bychom, ale v poslední době byla většina srazů pro nás dost daleko.

Upraveno uživatelem Goldinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Goldinka tak mu to dej k narozeninám, ideální darek, muzeum, dobrý oběd, potom bobovka, pivko, a když mu neřekneš kam ho vezeš bude překvapenej jak krtek v metru :D

A ještě navic mužeme spachat nějaký hromadný harakiri, ehm totiž překvapenííí! :D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHtěl bych vás všecky pozdravit...

jsem tu nový a tak koukám ... koukám... a ejhle.. jakési mejdlo ;) . Berete i čerstvý členy do party? ;)  A když se tak ptám.. pojede někdo s dětmi? A já se budu muset zeptat ještě našeho zmenšenýho rotvajlera.... :)

...jdu se vrátit na začátek a kouknout na podmínky minisrazu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...