Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.8 16V motor se dusi a na LPG jede pěkně.


Rajny

Recommended Posts

Buď rád, že ti aspoň komunikuje jednotka, mě fungovala a asi po 20 tisících na plyn se úplně odmlčela. Já teď vyměnil motor, ten původní na 3 válci pravidelně upaloval výfukový ventily a žral olej války kolem 13 a ten 3 asi 17. Odpojil jsem a zaslepil plyn. Auto má nový v podstatě úplně všechno a stejně má problém se směsí, do 2000 má díru a pak celkem jede, ale i tak mu cca 30koní chybí... ještě nechám asi záložní výstřiky vyčistit a pak už nevím. Měřil jsem úplně všechno a bez závady. Baterka byla odpojená asi 14dní... Plyn prostě asi totálně do*neumím psát slušně*il jednotku, ale co za těch 120 tisíc na plyn si na sebe vydělal asi 3krat...jen je mi líto teď to auto vyhodit, když má novej motor 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nějaké novinky. hodil jsem na motor vstřiky z gti který se mi deset let válejí ve sklepě. A hle, motor běží hladce, diagnostika nesvítí a funguje hezky od volnoběju,  protože jsou ty vstřiky asi větší než origo tak do 4000 otáček nemůžu dát víc jak 3/4 plynu protože se to pak uleje, stačí trochu povolit plyn a jede to, v otáčkách to už zvládne i plnej plyn a jede to jak zamlada😂  Takže celý to opravdu bylo jen v zalepených vstřikách od proudícího lpg kolem vstřiku... takže když dám origo nezmrvený vstřiky tak to snad bude ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Jenom doplnění informací. Vrátil jsem tam vyčištěné origo vstřiky a jezdilo to tak nějak opět na prd pod větším zatížením. Kamarád se mnou jel a říká, že to nepálí, tak jsem tam dal náhradní cívku co jsem měl v kufru a je po problémech, už to normálně jede a nemá to tendenci chcípnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle tam byla tak 60 tisíc km, asi ta větší teplota při provozu na lpg jí dává zabrat... původní tam vydržela asi 160 tisíc a právě to vynechávalo až když se to hodně ohřálo, byla prasklá. Tahle se tvářila ok, ale měla slabou jiskru v podstatě pořád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Ahoj, tak po dlouhe době, jsem zjistil, že nejde 12V na výhřev lambdy. Kostra je v pořádku, ale nemůžu naměřit +. Dal jsem multimetr na - od baterie a napíchnul kabel + hned za konektorem od diagnostiky a nenaměřil jsem nic. Když jsem měřil kabel od kenektoru lambdy ke konektoru od ŘJ tak jsem zjistil, že kabel přerušený není. Že by to bylo nakonec fakt tou jednotkou? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...