Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akce na FAP filtry


jarokare

Recommended Posts

Vzhledem k 212 kkm na 2.0 HDi (100 kW, 308SW, rok výroby 12.2008)  tuto "radostnou" událost očekávám v dohledné době. Ale na stránkách Peugeotu jsem se nedočetl, kolikže to má pro mou motorizaci dělat českých korunek (navíc můj oblíbený dealer u nás zavřel pobočku)

Nicméně je to určitě dobrá zpráva a doufám, že jim to vydrží ještě nějakou dobu (zatím prý regeneruji co cca 420 km - takže snad dobrý)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

P308 (T9) 1.6 HDI chce autorizák za výměnu za repas 15000Kč. Tak to jsem teda čekal, že ty ceny budou trošku jiné. Tohle mi teda jako akce moc nepřijde ... obepsal jsem pár různých autorizáků v okolí a ceny všude +- stejné. Za nový chtějí něco kolem 20000Kč.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy56: Walker se dá kolem 9000Kč. Ale tak asi to dopadne tak, že nechám akorát vyčistit ten svůj současný. Akorát u nás za to chtějí docela dost, tak se podívám po nějakém kloudném a finančně rozumném vyčištění. 

 

ChouLu: Vím, že je to na koncern Hyundai strašná šílenost. Ale tady na fóru jsem četl nižší ceny za koupi repas DPF, tak mě celkem překvapilo, že po 25% slevě chtějí za repas kolem 15000Kč + Eolys. Někde jsem již vícekrát četl, že u PSA je to nejlevnější, ale zatím co koukám, tak je to furt dražší než u Škodovky. Ale tak to je jedno, vyčištění snad zaplnění odstraní a bude na nějaký ten rok klid 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...