Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peuegot 308sw 110KW


derkap

Recommended Posts

Zdravím všechny tady na fóu a budu moc rád ze Vaše připomínky a rady.

Mám motor ep6dt a vím, že se tento motor moc nepovedl, ale už s tím nic nenadělám a musím to vyřešit.Motor ztratil na výkonu a když to připojím na diagnostiku tak mi to píše tyto kódy:P237,P238,P239,P236,P185.Bylo vyměněno Lamda sonda,svíčky a zapalovací cívky na všech svíčkách a vše pořád stejné.Nenapadá někoho co by to mohlo způsobovat a jak z toho ven, popřípadě jak zjistit příčinu výše uvedených problémů.Díky moc za všehny nápady.

Ahoj Pavel

moje_auto.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, napadá mně, že ten motor bude zřejmě mít na sacích ventilech silné karbonové usazeniny a tím pádem nemůže řádně fungovat. Všechny ty chyby hovoří o silném detonačním spalování a tím pádem vůbec nechápu, proč všechny ty výměny cívek atd. V první řadě je potřeba zkontrolovat nastavení rozvodu, jestli nedošlo k přeskočení a potom jedině vyčištění hlavy a ventilů od karbonu. U těchto THP motorů k tomuto bohužel dochází již po poměrně malém nájezdu kilometrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...