Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 custom nerezový výfuk


BuntaFujiwara

Recommended Posts

Tak jasný, vzhled už je pak jen detail. 

Zatím jsem v té fázi že tam mám vytrhaný vnitřek, sedačku se čtyřbodem a to je zatím asi tak všechno :D . A na p. Němce slyším všude jen a jen chválu takže o něm vážně popřemýšlím. 

Btw. Sehnat 1.6 16v je za trest 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@FlipBlack  1,6 16v sháněj v Polsku, tady většinou neví co za to chtít. Saxo nebo 106 se tam občas podaří najít kolem 40t.

Němci (jako ti z Fryštáku) jsou fakt dobří, dělají hodně lidem z celé ČR. A nejen rámy, ale vyrábí např. i ojnice. No a taky závodí, jeden z nich dokonce jen s jednou rukou.

https://www.olx.pl/oferta/citroen-saxo-vts-1-6-16v-CID5-IDAv72A.html#273817cc64

 

Jo a úplně jsem zapoměl, nejdříve zainvestuj do pořádných gum. Jedna dobrá Avona je tak za 10 koní na motoru. A když dáš 4....nezdá se to, ale to nedělá desetiny, nybrž přímo sekundy. Akorát ta cena. Jenže tohle je absolutní nutnost, bez toho budeš vždycky jenom smutně koukat na ostatní a poslouchat, jak jedou u Jeptišek na šestku na plný plyn a ty tam musíš brzdit a podřazovat.

 

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pesastor napsal:

Takze pres vsechny cerveny puntiky jsem asi mel pravdu: hustokruta tuzingova nerezova roura od kamen s aspon 150dB?

Pravdu nemáš a pro mě jsi zamindrákovaný bývalý závodník, penzista, který nejspíš nemůže vystát ty mladé, co se chtějí bavit stavěním auta na závody. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, pesastor napsal:

@Péťa, @Pepito  jen si dovolim ocitovat autora vlakna "bylo tam Saxo s laufem uprostřed a vypadalo to mega ukrutně, tak se mi to líbilo"  Tak dekuji panove za 🛑!

Což tě samozřejmě automaticky opravňuje rejt a používat arogantně urážlivé výrazivo.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč do něj někteří ryjí ?! Chce závodit mezi amatéry a řekl bych, že v kategorii N (sériové vozy). Pro ty co neví, tak tam není  moc možnosti úprav. Koukněte na technické předpisy třeba pro okruhové závody Carbonia Cup. To hned každý musí závodit v kategorii A a ještě jako profík ?? Kde musí mít na daný rok platné homologované oblečení, helmu, pásy, licenci, auto atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...