Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 custom nerezový výfuk


BuntaFujiwara

Recommended Posts

Zdravím, mám 106 QuickSilver a chci si postavit komplet nerez výfuk tak, aby byl veden středem auta, takže aby vzadu byl uprostřed. 

Auto je předem určeno k závodním účelům a prosím připomínky ze s 1.4 toho moc nenadělám si prosím nechte, je to můj první projekt a na naučení než se sežene 1.6 to stačí.

Poradil by mi někdo ohledně věci jako jaký průměr trubek mám koupit, nebo jestli se někde třeba nedají koupit už zhotovené části výfuku? 

Opravdu moc mi to pomůže. Kdyby jste někdo věděl, kde shánět tyhle závodní věci, budu šťastný jak blecha.

Predem díky moc za všechny rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj taky jsem si chtěl svařovat komplet výfuk, ale nakonec na to asi prdím, nechám si ho vyrobit od jednoho týpka co vyrábí nerez katalizátory a celkově výfuky podle originálu. Pruměr na tý naší 1,4ce by měl bejt 50mm myslim , max 55mm. vim že nějaký trubky maj na ACI.cz , maj tam už naohejbaný kolena atd. ale nevim jestli nerez. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz mas na opici [chces machrovat jako zaaavodniiik] musis mit na banany a to zrejme nevis co je!

EDIT DOPLNENI

Kdysi se prodaval v papirnictvich regqalovy papitovy program: 30cm dlouhe papirove trubky pospojovaneplastovymi spojkami. Kdyz to autor nekde sezene a obali karbonovou folii, muze z toho udelat ve svych intencich qualitni bezpecnostni ram!

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád za vaše urážlivé komentáře některých že ze mě má být rádoby závodník... Jak píše Pepito, každý někde začínal.. Neprosil jsem se o názory ale o rady

Jinak ozzy 56, jedná kapsa prázdná ani vysypaná, jen jsem začátečník, takže prostě nevím jak se co cenově pohybuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 :  jsi lepsi nez ja, ja mam 3 cerveny puntiky....On se to krasne puntikuje, JENZE nmoznz na rtozdil od puntikaru ja zavodil v daaavnejch dobach na motorce silnici a nedostal jsem se dal nez do  okresniho preboru nebot uz tenkrat se rikalo Neny penyz, neny laska.

 

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BuntaFujiwara tady http://www.nerezove-vyfuky.cz/peugeot/106/?p2=55&p3=73  jsi se díval? Mslím, že ceny jinde budou + - stejné.

Je to ale za standardní provedení (koncovka na straně), budeš-li chtít jiný konec (přetažení na střed), tak to bude cenově výše.

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pesastor, věřím že máš letité životní zkušenosti, ale ten červený puntík máš ode mne za "necitlivé" vyjadřování nejen v tomto vlákně. Vzpomeň si na svoje začátky, taky určitě nebyly jednoduché a určitě Tě zkušenější neposílali hned do "zadele". :myslim

Taky jsem jezdil závody, nejdřív tzv. rodeocross a pak amatérské závody do vrchu a finance jsem sháněl jak se dalo..

Sponzorů moc nebylo a fušky tolik nevynášely. Pak mě skolila nemoc a bylo po závodech.. :fnuk

Teď už se jen chodím dívat a nebo pomáhat při organizaci závodů jako třeba tento víkend v Nové Senince. ;)

Fandím každému,kdo to chce zkusit. Lepší než sedět v hospodě, u počítače, házet prachy do automatů atp.. :nevim :papa

IMG_20190721_112500.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, pesastor napsal:

Vis me vytocil

Spíš to vypadá, že jsi našel vlákno, kde si můžeš "slastně" zarejt....  Podle tvých reakcí v různých jiných vláknech mi přijde, že to snad cíleně vyhledáváš.... A už si toho všímají i jiní členové....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, sháním se hlavně po bezpečnosti, chci si teď do konce léta zkusit amatercup nebo tak něco, pak se to zavře do garáže a budu shánět hlavně komplet rám a udělá se všechno co bude potřeba aby auto bylo kompetentní a hlavně, zdůrazňuju hlavně co nejvíc bezpečné. :) 
Jinak ano, jsem uplný začátečník, jezdím všude možně brigádničit a taky mám stálé zaměstnání abych na to měl, takže tak.. :) 

A btw, ten lauf, byl jsem teď minulý víkend v Horním Jiřetíně na vrchách dělat pořadatele a bylo tam Saxo s laufem uprostřed a vypadalo to mega ukrutně, tak se mi to líbilo a chtěl jsem vědět co to obnáší v rámci financí a úprav :D:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závodní auto nemá mega ukrutně vypadat, ono musí dobře mega ukrutně jet. Takže bych se sháněl po dobrém a funkčním (výkonném) výfuku, hmotnost je taky důležitá. A vzhled, ten bych měl víš kde, zvláště pak když pak stejně chceš jít na 1,6 a tam ten výfuk bude malinko jiný.

No a rám, ten se neshání, to se vezme vystrojená kastle a zaveze někomu, kdo to udělá podle přílohy FIA. Já bych jel k p. Němcovi do Fryštáku, rámy dělá ale více lidí/firem.  Každopádně vevařit, žádný šroubovaný tuningový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...