Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkusenosti s novym 508/SW?


Fidoz

Recommended Posts

Vidíte děti, a to je přesně to, co jsem o 508 psal. Buď jí miluješ a není, co řešit, a nebo si vybereš jinde :aut 

Mimochodem, v té firemní "Octa3face", kterou mám teď jako služebák, drnčí v interiéru úplně všechno. Motor má zvuk vrtačky s příklepem a teď háže chybu stop/start. A to má najeto 9tis km. Ještě tam máme další 2 a i tam to drnčí jako kdyby to jezdilo 100tis jen po kostkách. Přitom má jedna 7tis a druhá 45tis :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, TommyC4 napsal:

v 508 nenajdes kus premioveho materialu. Kde sa chytis same plasty. 

Co je pro tebe prémiový materiál? Např. pravé dřevo ti asi nestačí... 

Mimochodem velká část materiálů, ze které je interiér vyroben, je ekologicky snadněji odbouratelný. 

Jinak já mám s novou 508 najeto už hodně km a za mě mohu říci, že je to TOP auto a Peugeotu se fakt povedlo jak po stránce designu interiéru, tak i exteriéru... 

Jízdní vlastnosti super.. Díky adaptivním tlumičům a víceprvkové nápravě je svezení požitkářské :)

Je pohodlná, automat řadí plynule a hladce a motorizace taky super.. Jak nafta i benzín.. Vzhledem k tomu, že já nemám potřebu si nic dokazovat.. Jsem s 1,6 benzín 225 k max spokojená :)

To je můj názor.. Takhle to vnímám.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Verysek napsal:

Je pohodlná, automat řadí plynule a hladce a motorizace taky super.. Jak nafta i benzín.. Vzhledem k tomu, že já nemám potřebu si nic dokazovat.. Jsem s 1,6 benzín 225 k max spokojená :)

No tak silnější benzín v tom ani není takže co to má být za nejapne rypnuti o tom nedokazovani si? :D To teda trochu nevyšlo haha... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jedním z přímých konkurentů je pokud vím třeba Ford Mondeo, EcoBoost 2.0L, 176kw & 340nm. Nebýt těch proklatych problémů Fordu s automaty šel bych býval do toho. To samé Mazda 6 2.5L 141kw & 256nm, Škoda Superb 2.0L 206kw & 340nm... Všechno tak nějak 2.0 a výš. Jen tady opět pouhých 1.6L. Inu - papírově to stačí. V porovnání s konkurencí objemove a/nebo výkonově zaostává. 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se bojím toho že neschopnost francouzkých automobilek vytvořit pořádný motor ( rozumněj obsah ničím nenahradíš )  mě dožene k tomu abych skočil a u koncernu :( Proč to kurňa jinde jde ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Davidak79 napsal:

Já se bojím toho že neschopnost francouzkých automobilek vytvořit pořádný motor ( rozumněj obsah ničím nenahradíš )  mě dožene k tomu abych skočil a u koncernu :( Proč to kurňa jinde jde ??

Proč myslíš že mám Superba? Protože by byl nej nej nej? Pochybuju. Ale PSA nic normálního neumí nabídnout. 

Jinak @Pe.Tr  :potlesk :potlesk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, StibTo napsal:

Tak jedním z přímých konkurentů je pokud vím třeba Ford Mondeo, EcoBoost 2.0L, 176kw & 340nm. Nebýt těch proklatych problémů Fordu s automaty šel bych býval do toho. To samé Mazda 6 2.5L 141kw & 256nm, Škoda Superb 2.0L 206kw & 340nm... Všechno tak nějak 2.0 a výš. Jen tady opět pouhých 1.6L. Inu - papírově to stačí. V porovnání s konkurencí objemove a/nebo výkonově zaostává. 

Ale to se přece nedá brát jako konkurence. Určitě si v těch autech seděl a možná sis je i projel a musíš vidět, že ty auta hrajou úplně na jinou strunu. Stávající 508 prostě není ve třídě proti Mondeu, Superbu, Passatu apod.
Je to spíš taková nadstavba k 308 :myslim 
Jinak dnes je spousta lidí, kteří motor neřeší. Takže se zase dostáváme k tomu, že ten, koho 508 vezme za srdce, ten si jí koupí. Ostatní si vyberou jinde ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr Objektivní, neobjektivní. Takový můj názor na 508 je. Každý na to máme svůj pohled. Ale nevím, co s tím má společného to, jak jsem si ho udělala :myslim  Novináři auta taky fasují a udělají si na ně názor. Jestli narážíš na to, že kdybych chtěla koupit auto za "milión", tak bych koukala i po jiné značce, tak to bohužel. Své peníze bych za jinou značku nikdy neutratila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já souhlasím s tím, že pokud to člověk platí z vlastní kapsy kouká se na to jinak. Pokud bych například dělal u BMW a nafasoval novou pětku či sedmičku jako služební taky budu kopat za domácí barvy a nikdo mi to nevymluvi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome, jenže Verča má ty Peugeoty opravdu ráda, tam je to něco jiného ;) Já v práci taky "fasuju" Škodovky, a i když je tam dost místa a nejezdí se mi s nima špatně, tak bych si jí prostě taky nekoupil ;) Nebudeš věřit, ale občas se v práci svezu i s 5 BMV (2018, 2L nafta automat) a jako všechno pěkný, ale moje 508 je zkrátka moje 508 - neměnil bych :aut :D 
Tommy, mně se ale nová 508 líbí. To jen pokud by to vyznívalo jinak ;) Jen chápu, že pokud člověk není vyloženě fanda Lva a bere auto hlavně z praktické stránky, tak s ní může mít problém a favority bude mít jinde. Svět se kvůli tomu nezboří ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...