Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Olej, vymena


rass76

Recommended Posts

i tu geometrii si nech delat jen kdyz budes citit ze je to potreba( geo je nepovinny úkon garančky) 

 

doporučuju jezdit na servis do automima v Opavě . super kluci , rozumí tomu a je tam i srdíčko. je to speciálka hyu. takze o zaruku neprijdes .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 8/8/2021 at 10:19 AM, Ende said:

k oleji... ma smysl davat treba tento  https://www.millersoils.cz/xf-premium-0w30 

Ja osobne mam Milers oleje dost rad. A jezdil na nich se subaru, 10w40 z CFS rady.
Ale tam neni nic tak ridkeho jako 0w30/5w30  .. i kdyz ..  ted koukam ze CFS NT+ ma i 0w30 ale hadam ze nebudou mit Peugeot B71 spec .. 

Serviska rika ze by mel byt ACEA C2/C3 0w30 v B71 2312 .. nebo 5w30 v B71 2290 
Milers v te XF rade pro normalni jezdeni a zadnej motorsport ma ten zminovanej https://www.millersoils.cz/xf-premium-0w30  a podle popisu je C2 B71 2312 
Te B71 2290 pro 5w30 v v ACEA C2/C3 asi vyhovi i tohle https://www.millersoils.cz/xf-premium-c3-5w30 .. ten mi prijde i trochu lepsi.
Porovnani s doporucenym Total Quartz Ineo First ... necham na publiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existuje aplikace BEVO , je to pro defakto seznam vsech chemických produktů a maziv od Mercedesu. ke každé mercedesí specifikaci ti to nabídne někdy až 50 alternativ od všech výrobců na světě ,ale zrovna na milersoils jsem tam nikdy nenarazil 🤔 , ne ze by to melo byt nejake meritko ale je to zajimave...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 8/8/2021 at 7:42 PM, ozzy56 said:

tak by měl po vyndání staré vložky z filtrboxu vysát starou naftu a vyčistit ho zevnitř, pak dát nový filtr (vložku)

Amen. Krasne nechal vsechno svinstvo ze stareho filtru vykapat do filtrboxu a pak do toho namocil ten cistej 😄 😮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj,

mám Traveller 2.0 BlueHDI 180 automat, r.v. 2019, v současnosti najeto cca 206tis.km a chtěl bych se zeptat jak jste na tom se spotřebou oleje mezi výměnami? Mě to vezme cca 1l na 10tiskm, oleje jsou dělány vždy po 10tis včetně palivového filtru a dávám tam TOTAL QUARTZ INEO First 0W-30. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 10. 2022 at 13:40, Jonáš Jiří napsal:

Ahoj.

To je přesně,taky jsem tak měl,ale pak to byl až litr na 1000 km. Liju stejný olej. Traveller 180,eat 8,2018,234 tkm

A dělal si s tím něco, co? Mám se připravit na nějaký servis?? Příčina? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...