Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

W10 problém s plochou


Dave_k

Recommended Posts

Mám od poslední aktualizace systému problém s hlavní plochou.

Mám danou tapetu, která při startu je normálně vidět, ale jakmile kliknu na jakoukoliv ikonu (program, start atd.) tak plocha zčerná. Zmizí veškerý ikony a zůstane jen spodní lišta. Programy normálně běží, ale tapeta zmizí a ani na pravý myšítko plocha nereaguje. Když dám "zobrazit plochu" tak obrázek o5 naběhne a pravým myšítkem vyvolám nastavení.

GK Saphire hd7870 xt 2GB Dual. Jedu na 2 LCD (rozšířená plocha (DVI, HDMI) a zčerná to na obou současně.

Máte někdo zkušenost?

Bude to v nastavení woken nebo mám zkusit jiný ovladače?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci. Ovladače tam byli z roku 2017, takže volba byla jasná. Po nainstalování klid. :super

Akorát ještě řeším samozvírání oken. Prostě se mi sama zničehonic začnou zavírat okna na který koukám. Většinou se to děje chvílo po probuzení z hibernace nebo spánku. Zabírá odhlášení a opětné přihlášení. :myslim

Mám v PC ESETa, ale ten za to asi nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou ty záludní potíže desítek :D  dřív to byla alespoň detektivní práce, teď je to buď update systému nebo ovladače. Kdyby si chtěl Vegu64, tak jich mám ještě krabici. Ten systém vy to chtělo proletět co se spouští po startu a co běží za služby. Pak se mrkni na nastavení power managementu a tam je rychlé spouštění (inicialiizace) Pokud není systém instalovaný od začátku v EFI, nebo je tam nějaká trochu nestandardní deska, tak to dělá různé věci.

 

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...