Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Muselo se to stát?


Recommended Posts

ohlas žádný :(, tak napíšu aspon svoje pocity u železničního přejezdu--když se k němu blížím a nejsou na něm závory, mám takové šimrání u řitního otvoru (lékařský termín), že ta blikající světla nemusejí být v pořádku a vjíždím na něj opatrně a pomalu, přesto, že ostatní troubí a jsou na infarkt :mrk, mám totiž pocit, že souboj s vlakem nemůžu vyhrát..., tak mi prostě nejde do kebule, že je tolik nehod na přejezdech, ztratili ti lidé i poslední zbytky pudu sebezáchovy???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuselo se to stát.. ale stalo..nestesti nechodí po horách ale po lidech...

K přejezdu vždy s respektem, a vzdy se rozhlednu,ale ještě se mi nestalo že by měl někdo potřebu na mě troubit nebo mě snad předjíždět...

Jinak já prehlednul naposledy rozjetou tramvaj...nejit vedle mě manželka a nechytit mě, tak ji tam vlezu...ale fakt jsem se rozhlédl, ale mozek ji prostě nezaznamenal....takže kdo ví...tady bohuzel zaplatili všichni cenu největší...🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuselo. Ale když clověk kouká okolo sebe jak se chovají mnozí řidiči asi je to kolikrát jedno i kdyby byly na tom místě závory a byly dole. Tohle je teda bohužel nejhorší možné skóre, čtyřčlenná rodina na místě po smrti 😣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je mazec... Hele ale jsme v Čechách. Nepřekvapuje. U nás na Praze 9 je už asi 15 let zbourany nadchod nad hlavní a dodnes se dohadujeme s městem aby se udělal bezpečný přechod, ideálně světelný. Tak třeba ho udělají - až tam někdo srazí a zabije čtyřčlennou rodinu 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa to tu asi každý chápe že to není ze dne na den...třeba v tomhle pripade by stačilo dodržovat termíny.. mohlo být o neštěstí méně...

Mrzute na tom je..Že i poslední kopáč ví že se na to chystali už delší dobu...jen to oddalovali...

To že tam zacli kopat hned druhý den zavání tím, že si někdo zameta ve svém svědomí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 7. 2019 at 9:08, pesastor napsal:

I kdyz jsou na prejezdu zavory, jsou nahore a blika modry svetylko, jedu zak Ty s tim simranim u ritniho otvoru a cumim jestli naaaahodouy.... Fakt je ze se parkrat stalo ze me v te chvili predjel spechajici a troubici manazer se 4 krouzkama prejezd neprejezd!

Já tomu říkám "Mrtvolné" světýlko. Stalo se mi, už před mnoha lety, na bývalém chráněném přejezdu v Otvicích (Chomutov - dnes už ta trať neexistuje) výhled na obě strany prakticky nula, závory nahoře, mrtvolné světýlko bliká. Teoreticky tedy žádný vlak v dohledu, přejezd ve stavu pro terénní auto, takže hezky pomalu k němu a přes něj, abych neodrovnal podvozek. Podívám se doleva, nic, podívám se doprava, nic, podívám se před sebe a přede mnou vagon - prostě ujel z nádraží. Divné je, že ho nechytla zabezpečovačka. Od té doby závorám nevěřím a troubení nerváků mě netrápí jen si v duchu řeknu, zase jeden uspěchaný de...il.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemuselo se to stat, vetsina nestesti, se nemusi stat. Je to vsechno o pristupu a nejake sebereflexi a to nejen na silnici....... Ono se staci podivat na most v Janove, ja porad cekam, kdy lehne nejaky most v Cechach, kdyz se o ne skoro nestaraji. Pak se to na nekoho hodi, a ten po 10 letech soudu dostane podminku.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...