Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Montáž tažného zařízení svépomocí


Bruttus

Recommended Posts

taha se to ze svetla vetsinou a bud nejaka dira je, nebo se musi udelat. Instalaci ti musi posvetit autorizovany technik, jinak ti to nezapisou do TP, pokud to zapsany nemas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 7. 2019 at 14:35, Bruttus napsal:

Dobrý den, chci si na Peugeot 207 1,4 HDI výbava Trendy,r.v.2007 namontovat svépomocí tažné zařízení.

moje otázka zní zda elinstalace musí být s modulem nebo stačí bez modulu.

Děkuji za odpověd

Já jsem si to nechal udělat přímo v servise, kde jsem TZ kupoval. Včetně kontroly na STK + zápisu do VT. Bylo to trochu drahší, ale bez starostí a se zárukou. Jak jsem se pak díval, tak tahali nějaké vodiče přimo z motorového prostoru jak je BSI. Tak přesně nevím, jestli to jde napojit přímo ze zadních svítidel.

Upraveno uživatelem Djzaza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem neoriginální tažné a elinstalaci s modulem.Modul je napájen 12 V plus z pojistky u řidiče na levé straně.poj.č 12. Modul se připojí se na přívody do zadních svitidel a odebírá velmi malý proud, který v modulu zesiluje a vyvádí do zásuvky na přívěs.

Tažné je homologované a el.instalace také.Je k tomu i typový list.Akorát mi to bude stát cca 300.-Kč navíc za STK. Ušetřím ale za instalaci, která je o hodně dražší. Podobným způsobem jsem dělal i tažné zařízení na Fabii. Nechci do starého auta vrážet zbytečně peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...