Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 el. schéma


theyoe123

Recommended Posts

to je u francouzů bohužel normální :(, tím netvrdím, že vyrobili tvoje auto v jediném exempláři, el. schéma mají k dispozici v autorizácích podle VIN auta, možná tady někdo má přístup do placené verze Servisboxu a dokáže ti pomoct, dej tomu nějaký čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIN: VF 32 EKFWA 44 777 402

Mám stále zaplé ostrikovače, nepomohlo ani odpojeni ovládacích páček pod volantem. Jediné, čím jsem to vypnul, bylo vytažení pojistky č. 14 v prostoru motoru. Navíc jsem zjistil, že auto má v klidu odběr z auto. bat. cca 200mA, ale az po otevření dveří i když je vnitřní osvetleni vypnuté (fyzicky odpojené) i osvetleni kufru je odpojene a pro jistotu jsem odpojil i autoradio. Dočetl, jsem se, že bolístka 206tky jsou páčky pod volantem, jenže nové stojí ranec a u starých, nevim nevim...

Ještě jsem vyzkoušel ve dveřích u řidiče odpojit konektor (kontaktu dveří) tak to se pak odebíraný proud pohyboval normálně cca 10mA, ale jakmile jsem otevřel dveře spolujezdce tak opět odebíraný proud překročil 190mA.

Doufám, že jsem to napsal, alespoň nějak srozumitelně a předem díky Všem za jakékoliv rady !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zdravím, připojím se s prosbou. Někdo kdo by mi poslal elektro schéma na P 206 1.9 D, vin: VF32AWJYF41207688. Jde mi o schéma teploměru (motor - budíky) a schéma ventilu předvstřiku na čerpadle (kam všude je připojen).  Ventil předvstřiku jsem zkoušel vyměnit, ale problémy jsou s ním pořád. A teplota ihned po zapnutí klíčku vyleze na 90°C i na studeném autě. Nebo za každou radu jak tyto problémy vyřešit budu vděčný. Můj mail: wenca123@seznam.cz. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...