Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aktivní woofer do Volva C30 - jak zapojit?


Scratch

Recommended Posts

ahoj,

planuju poridit do Volvo C30 toto:

https://www.alza.cz/sencor-scs-wa1003-d4798609.htm

je to do pracovního auta, ale potřebuju se zeptat, protože jsem vždy měl pasivní woofery a zesik. Co odkud natáhnout, napajení od baterky, nulák někam na kostru a signál mi napsali kluci na Volvo klubu, že jedině ze zadního reproduktoru, protože to mám prý celé v optice. Takže ještě potřebuju nějaký převodník, je to tak?

Nejde o to, jaké je to auto, jde o princip zapojení aktivního wooferu, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MJSytic je aktivni, takze mi zbyva vyresit ten prostredni kabel co jde od zesiku do radia (nevim, kde mam radio :D ), zapojeni skoro vyjasneno (musim cinchema do repraku.....)

@Radek Hurvajz chapu tve zapaleni pro kvalitni hudbu, ale ja mam volny kufr bez nejake prepazky ci tlumeni a je to pracovni auto, nebudu tam cpat nic drazsiho, nez za 2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mmartinkovic v podstate to chapu tak, ze jsi treba od zapalovace natahl pres pojistku vypinac a tim jsi si poustel stavu do wooferu. no to by bylo pro mne taky lepsi reseni :D 

ano psali mi o redukci high/low :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, od zapaľovača, ale poistku ďalšiu som nedával, zapaľovač má vlastnú. Vypínač som mal schovaný pod pristrojovkou, síce dolu pri otváraní kapoty, ale len preto, lebo sa mi nechcelo rezať do pristrojovky a dekle zo spodu su demontovatelne, tak keď by náhodou, nebude sa to dať ľahko vybrať. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Scratch napsal:

@MJSytic je aktivni, takze mi zbyva vyresit ten prostredni kabel co jde od zesiku do radia (nevim, kde mam radio :D ), zapojeni skoro vyjasneno (musim cinchema do repraku.....)

@Radek Hurvajz chapu tve zapaleni pro kvalitni hudbu, ale ja mam volny kufr bez nejake prepazky ci tlumeni a je to pracovni auto, nebudu tam cpat nic drazsiho, nez za 2000

Právě proto ti tam nabizim wofer pod sedačku, ten od JBL třeba je za dobrou cenu myslim a hraje slušně, nejde o zapalení pro hudbu.

Jinak s tim sencorem se nebude jednat o hudbu a podporu basů, ale jakési dunění a hučení zcela mimo realitu.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...