Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosím pomoc. Rozvody a chybové hlaseni


matesxxx1

Recommended Posts

Ahoj kolegové Peugeotaci prosím potřebuji rady a pomoci. Mám dvě věci, teď při jízdě mi najednou zhasl motor a rozsvítil, se všechny kontrolky. Startem tím normálně točí jen to má se mi zdá jinci zvuk. Pan z odtahovka říkal ze je to praskly rozvodak. Měnil jsem ho Před 26 tisíci a to se snazim dávat vždy nějaké znackove. Myslím že tam je skf. Myslíte že je to možné. A další co mě trápí. Když jedu třeba na 5 A prudce seslapnu plyn místo toho abych spíš podradil,  Tak mi vyskočí hláška antipolution fault. Třeba po 5 nastartování chyba motoru zmizí. Jinak když se to stane tak je cítit že trochu poklesne výkon. Dekuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a lze to třeba reklamovat v tom servisu že mi to vydrželo pouze 26 tis??  Prý se mi do toho podívají kamerou jestli jsou obtisklé ventily na pístech a nebo nějaké poškození uvnitř a pokud ne tak jenom vymění rozvody.

no měl jsem to právě u kamaráda co má nějakou diagnostiku doma a říkal, že jak je to staré auto, tak to prostě jen napíše chyba motoru a nepíše konkrétně čeho. 

Je to možné nebo měl jen nějakou obyčejnou diagnostiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...