Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Imobilizer fault a Economy mode - problém


ivolen

Recommended Posts

Dobrý den, předem se omlouvám zda dotaz zadávám špatně ale hledala jsem a nenašla příslušnou kolonku kde dotaz zadat.

Jde o to že mám Peugeot 807 2.0 HDi a nemůžu nastartovat, hlásí mi to na palubním počítači Imobilizer fault a Economy mode, zkusila jsem vyměnit baterku,  řídící jednotku a pojistkovnici, i jsem zkusila klíče ale vůbec nic se neděje, jen se motor točí ale nenastartuje.

Napadlo mě že by to mohlo být ještě v relé v řídící jednotce u motoru to jsem neměnila.

Kdyby jste náhodou někdo věděl budu ráda za jakoukoliv informaci.

Opravdu moc díky Lenka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musí se na to podívat někdo s originální diagnostikou, pomocí které se znovu nakonfiguruje jednotka a dá se autu vědět, že tímhle klíčem může nastartovat.
Auto ten klíč nezná a čip imobilizéru v klíči se nedomluví s imobilizérem v autě. Takže sice mechanicky startuje, ale elektronika neumožní nastartování.
PINem je myšlen speciální kód, který má každé vozidlo specifický a majitel ho většinou dostane společně s autem na kartičce. Pokud ho nemá, tak ho zjistí v Peugeotu (v autorizovaném servise). Je k tomu třeba jen doložit, že je dotyčný vlastníkem vozidla :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...