Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tažné zařízení


Radito

Recommended Posts

před 1 hodinou, Medvěd napsal:

Pěťo - Ty snad zvažuješ, že se budeš živit dovozem aut?

Nebo že by karavaning? Ale tam úplně stačí aby tahoun měl kouli na nějakých 1700 - 2000 kg

Nechystám, ale svislé zatížení potřebuji pro nosič kol (vozím většinou 4 a v září je jedno z nich elektrokolo). A protože bydlím v domku, stále něco vozím na káře za autem. Stávající Béčko má 690kg :bacha😢

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem minulý týden nechal namontovat to tažné. Funguje :) Montáž trvala necelé 4 hodiny (+ seřízení dveří). Mám pevné, senzory ho neberou, při zapojeném vozejku se senzory na couvání odpojí. Mám nosič na kola Wjenzek na 3 kola - tenkrát jsem kupoval "prodlouženou" verzi, abych otevřel zadní dveře u Tourana. U Riftera je neotevřu - ty vrata jsou fakt velký a chybí mi snad 10 cm. Nedá se holt nic dělat - naštěstí jsem si připlatil za otevírací zadní okno. TZ má svislé zatížení max 75 kg, nosič má 23 kg a deklarovanou nosnost 50 kg - tak to akorát vyjde na ty tři kola.

 

20200521_150822.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

ahoj tak mám orig tažný a dnes jsem dal drzák Thule a ejhle,když za něj vemu,když je zapojenej na kouli,tak se kejve a zjistil jsem,že tažný pod kouli je o dost užší.Mám tažný na berlingu a to je pod koulí silnější.Máte taky někdo takovou zkušenost,nebo vám Thule drží pevně?

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam uplne stejny problem,akorat drzak od Atery. Oproti octavce tez zuzene a drzak nedrzel pevne. Zajel jsem v Praze do prodejny a doplnili mi do drzici misky vlozku, se kterou je to uz parada... 

Upraveno uživatelem Béďa
Necituj předchozí příspěvky. Díky, Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Také mohu připojit zkušenost. Pět příplatkových výbav při objednávce Riftera bylo na prodejce u nás moc. Tak že jednu zapomněl do systému zadat, do dnes mě to štve, sklapeci zrcátka. A tak za jeho blbost nám nabídli tažné které jsme chtěli i tak. No originál je od westfalie ale loni prostě nebylo a čekali jsme stejně jak na auto a pořád nebylo. Tak jsem si poslal pár mailu s výrobcem na Slovensku od Galie a bylo dříve než od Peugeot a za mě už jiné nechci. Mají několik variant kouli (pevné, odnímatelné) a hlavně je to pořádný pozink, žádná ta sragora černá co se za tři roky loupe a rezatí. A může to být Bosal, Westfalia, Brink, Umbra, SVC, HakPol. Prostě prošla mi rukama snad všechna a u všech to samé. Tady po několik let klid. Mluvím o tom, že jej mají rodiče i na Felicii. Elektronika od Peugeotu kvůli couvacim senzorům. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
V 28. 5. 2020 at 13:02, Packy napsal:

Tak jsem minulý týden nechal namontovat to tažné. Funguje :) Montáž trvala necelé 4 hodiny (+ seřízení dveří). Mám pevné, senzory ho neberou, při zapojeném vozejku se senzory na couvání odpojí. Mám nosič na kola Wjenzek na 3 kola - tenkrát jsem kupoval "prodlouženou" verzi, abych otevřel zadní dveře u Tourana. U Riftera je neotevřu - ty vrata jsou fakt velký a chybí mi snad 10 cm. Nedá se holt nic dělat - naštěstí jsem si připlatil za otevírací zadní okno. TZ má svislé zatížení max 75 kg, nosič má 23 kg a deklarovanou nosnost 50 kg - tak to akorát vyjde na ty tři kola.

 

 

Asi žádná finta, jak to, vrata otevřít bez demontáže nosiče není což?😐

Upraveno uživatelem pavelu96
Při citaci odstraň obrázky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 4. 2020 at 10:24, ozzy56 napsal:

hlavně to má Peugeot pořád tak, že tažně při objednání k novému vozu ve výrobě stojí třeba 16-20K (podle modelu) a když si ho necháš nahodit v autorizáku tak 12 tisíc Kč, tohle je na palu 🤠

Jo za 16-20 máš pevnou kouli🤮🤮 to koncern má aspoň za ty prachy poloautomatické.... Co vyklopis z kufru.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...