Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

EXPERT Tepee r.v. 2010 9 míst - pojistka autozapalovače


maca1980

Recommended Posts

Ahoj, mám takový problém, i když jsem si  stáhnul manuál se schématem pojistek, nemůžu zjistit, která pojistka je k zapalovači vepředu u řidiče.

Asi je s něčím společná, ale nevím s čím. Našel jsem jen pojistku na další řady sedadel, ale tu vepředu ani houby.

Předem moc díky za odpověď, fotku, příp. schéma, která to je.

Jedeme na dovolenou pujcenym autem a bez navigacky je to dost problém :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je blbý.  Zkus prolézt palubku jestli tam není nějaký extra vypínač třeba to někdo předělával z bůhví jakého důvodu ale majitel to doteď nepotřeboval tak to neví. A pokud nic nenajdeš tak jedině rychle do autodílů a koupit prodlužku a tu natáhnout odzadu ale pozor ta zadní je většinou natvrdo z baterky takže pokud by jsi si nechal něco zapnuté tak můžeš vysosat baterku do sucha. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsi tu zásuvku vícero spotřebiči nebo zkoušečkou? Většina spotřebičů má v zástrčce taky pojistku tak může být prasklá ta v zástrčce. Nebo dej VIN třeba to dokáže někdo vytáhnout ze service boxu.  Já to ale nebudu protože mě to v mém zadarmo nechce ukázat. 

Hele tak koukám do návodu a v návodu je pojistkovka u baterky pozice č.2  20A zásuvka 12V třetí řada sedadel a pojistkovka v kasliku spolujezdce pozice č.9 10A zásuvka pro příslušenství druhá řada sedadel.  V motorovém prostoru jsou pojistky jen k motorovým věcem. Zkus prohlídnout tyhle dvě vyhoď je a dej nové může tam být oxidace nebo jsou ty pojistky sice pohledově v pořádku ale nepřevedou proud.  šacoval bych že to je ta u baterky a že je to jen blbě popsané v tom návodu. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

dobry den panove a damy..chtěl jsem se zeptat kde bych sehnal koncovku zapalovače..ve předu je tam 3 drat..a v zadnim boku je 2dratova koncovka peugeot 807..2,2 hdi r.v. 2006

dnes jsem vytahnul je oba ven..předni mi přestal jet uplně..eletrika do dratu jde..i v pojistkach je ..jen koncovka je mrtva..a když už jsem ji vytahnul..tak sem se pustil i do zadni v 3 řadě sedadel..diky za info Robert

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...