Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oprava pračky...


Fruktis

Recommended Posts

Nemá někdo kristalovou kouli a neřekl mi proč mi přestala pračka prat v půlce programu? Dle diody měla napoustet vodu...ale pokud dám jakýkoliv jiný program tak se akorát rozsvítí a to je vše...většinou v ní aspoň něco cvaklo...

 

Někdo nějakej nápad?

Tak to vypadá že je v prdelce programator...čas to odpočítává ale to je vsechno😂

 

Ještě postřeh..Když ji zapnu..tak by tam melo něco cvaknout...relatko...místo toho jen hučí...

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pavelu96 nedělej chytrého a koukej se do tý koule pořádně 😋😁

 Ted vazne Aeg lavamat 62640 

Ale už ji mám rozebranou a zatím dobrá varianta vypada na ucpané čerpadlo..byla tam tyčka od lizatka..A borcus kolem vrtulky...

Jen nevím kdo to skladal že se musí rozebrat celá pračka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už je tu to vlákno--přestala mi ždímat pračka Siemens, napadlo mě vyčistit filtr, co je dole, k mému překvapení byl filtr čistý, ale vyteklo poměrně dost vody, určitě více než obvykle, když čistím filtr, tak jsem dal filtr nazpět a pračka zase jede jako nová

vůbec nechápu, co se stalo, jestli je tam nějaké čidlo, ale pračka normálně jede 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opraveno...kolem vrtule čerpadla se omotal kus provazu..nějakýho ho..A uchostour...

Dobrá rozborka pračky ta dvě hodiny...A kupodivu mi nezbyl ani jeden sroubek😁

 

edit kdyby někdo chtěl, tak mi pomohlo tohle video:)

Návod na rozebrání pračky AEG

 

Upraveno uživatelem Fruktis
doplnění videa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, ozzy56 napsal:

když už je tu to vlákno--přestala mi ždímat pračka Siemens, napadlo mě vyčistit filtr, co je dole, k mému překvapení byl filtr čistý, ale vyteklo poměrně dost vody, určitě více než obvykle, když čistím filtr, tak jsem dal filtr nazpět a pračka zase jede jako nová

vůbec nechápu, co se stalo, jestli je tam nějaké čidlo, ale pračka normálně jede 😉

Každá pračka má hladinový spínač. Z 90% poruch ždímání je závada na tomto spímači. image.png.6c5864308c1c214ffbbae6133245f7bf.png

Upraveno uživatelem Djzaza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...