Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

807 - STROPNÍ DVD


mickkom

Recommended Posts

výztuha ti nevadí , dvd drží na stropnici. jen se blbe odlepuje od střechy, a opatrne at si ji nezohybas, popraska a nepujde uz narovnat ani vyhladit. , ja mel dvd s integrovanou stropní lampou tak jse to dal na její původní místo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Pe.Tr napsal:

výztuha ti nevadí , dvd drží na stropnici. jen se blbe odlepuje od střechy, a opatrne at si ji nezohybas, popraska a nepujde uz narovnat ani vyhladit. , ja mel dvd s integrovanou stropní lampou tak jse to dal na její původní místo .

Super děkuji za info, a nemáš náhodou nějakou fotku jak to vypadalo? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Doctor Who napsal:

 

Super díík za fotky aspoň nemusím moc přemýšlet kam s tím. Ještě dotaz, repro máš připojené do rádia nebo jen ty repráky co jsou na DVD?

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj s obrázky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl na původním autě,po bouračce (totálka) jsem koupil jiný auto a myslel jsem že to přendám,ale i vyndat to z bouračky byla taková pakárna že jsem to radši vzdal,v dnešní době tabletů atd. to za tu práci asi nestojí.Byl to trochu jiný model než ten na obrázku,nižší placka ,dvd mechanika v kastlíku před spolujezdcem.Jediná výhoda že k tomu byly 2 bezdrátová sluchátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při montáži jsem oddělal světlo a drát zahnul za tapec (drát je napevno, tablet sundávám). Vidí na to hezky všechny tři děti a hlavičky mají opřené v hlavových opěrkách (když měly tablet v ruce nebo na stolku, tak se předkláněly). Každé dítě má svá drátová sluchátka napojená přes roztrojku. Ještě mám v plánu vyzkoušet bezdrátový gamepad a budou moci v autě pařit i hry (ty, u kterých moc nekřičí).

IMG_20190702_131434.jpg

IMG_20190702_131535.jpg

IMG_20190702_131614.jpg

IMG_20190702_131642.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl že to je řešení akurátní. Třeba u mě když jsem 807 pořizoval tak jsem taky koukal aby tam ten přehrávač byl i když to byla první věc kterou bych oželel když bych se měl pro auto rozhodovat. Takže mám to v autě. Za celou dobu co s autem jezdím tak se na to holka koukala asi dvakrát. Vloni jsem to chtěl pustit Pepínovy a zjistil jsem že to nefunguje. Takže to teď v autě jen vozím protože se obávám že oprava by byla  ekonomicky náročnější než pořízení nového a ten momentálně nemá cenu protože žádný děti vzadu nevozím. Holku (13) si beru jednou za 5-7 týdnů a vzadu už jezdit nechce a Pepíno tak toho zase nechci vzadu já abych ho měl pod dohledem když už spolu někam jedeme samy. Takže ten tablet takhle přidrátovanej je řešení akorát protože až to přestane haranty bavit jen sundáš drát a na autě nikdo nepozná že tam takový zařízení kdy bylo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Holku (13) si beru jednou za 5-7 týdnů a vzadu už jezdit nechce

Omlouvám se za :xvul, ale tohle mi nedá. Jaký je důvod vozit děti vepředu? Když občas čekám na kluky před školou, tak vždycky kroutím hlavou. Už děti z prvního stupně přiběhnou, aktovku mrsknou dozadu a hned si sedají dopředu :blicismajlik

Mým je 14 a vepředu jedou jen, když mají obsazené své sedadlo vzadu a nebo když jedeme z lyžování, protože vyhřívanoé sedačky mám jen přední ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu je to moje pohodlnost. Protože když byla holka malá a někam jsme jeli samy tak jsem ji posadil dopředu abych ji měl po ruce a nemusel se k ní dozadu otáčet když něco nutně potřebovala. No a tak nějak ji to zůstalo a stejně to mám s Pepínem (6) toho dopředu dávám abych ho měl po ruce protože je to zbojník a musí být pod dohledem.  Jasně já sám si pamatuju že " privilegium " sedět vepředu měla když jsme jeli někam s rodiči máma když jsme jeli jen s tatíkem tak jsme museli s bráchou sedět vzadu protože tatík nechtěl řešit naše dohadování se.  Na druhou stranu podle více názorů prezentovaných ve světě už neplatí že spolujezdcovo sedadlo vpředu je "sedadlo smrti" . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co to udělat správně?? stropnice dolů, nalepit MDF nebo překližku a do toho namontovat DVD.. pochybuji, že stropní DVD drží jen ve stropnice..na 807 jsem to nedával, bohužel má vyšší cenu, než auto..
Pokud je to nějaká malá 8", tak to asi zvládne, ale aby to mělo smysl, mám v autech 12" a 15" a to váží skoro 6 kg, vše fm přenos, žádné káble..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...