Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 sw 1.6i elektronika?


Chadzi

Recommended Posts

Zdravím,

opět a zase mám problém s moji 307. V sobotu auto odvezu na diagnostiku, ale i přes to se chci tady zeptat, jestli měl někdo podobý problém nebo netuší co to může být.  Dneska po cestě ráno do práce najednou přestal jít otáčkoměr, zhasnul display palubního pc(rádia, atd.), rozsvítil se červený nápis stop a začala pípat signalizace(rádio hrálo dál), nešly ovládat okna,  rychlost už budík taky neukazoval a veskeré prvky v autě které jsou podsvícené začaly problikávat. Toto dělalo asi pět minut a poté se vše hodilo do normálu. Za dalších pár minut to začalo zase nanovo. Reálně ale otáčky bly v pohodě a jízda byla úplně normální. Předpokládám, že je někde nějaký zkrat, ale jsem  úplný laik, takže to je jen domněnka... Máte někdo podobnou zkušenost?

Upraveno uživatelem Chadzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servisák mi nakonec odjel na dovolenou, tak mu to hodím až 10...naštěstí teď moc auto nepotřebuju, ale když už bych musel...je bezpečné v tom jet? Přesněji, může se něco ještě více do*ebat? Dneska jsem něco málo přece jel a pocitově je to úplně v pohodě. Hasičák s sebou vozím. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...