Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Android auto, Mirror link


Lukypa

Recommended Posts

před 7 hodinami, Karlositoo napsal:

Jak to teda je s tim mirrorlinken ci mirror screenen v 2020 modelech Riftera? Je tam nebo neni? Pokud ne, tak jaka je možnost propojit telefon autem abych mohl využívat waze nebo sygic na obrazovce riftera? Je to pro me celkem zásadní problém jestli už to nijak nejde.. 

Já mirrorlink mám a funguje na 100%. Waze používám normálně. Jen podotknu, že mám android 10, kde je android auto součástí systému.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to přes Android Auto (a Apple CarPlay), který u nás není podporovaný, ale nainstalovat ho - dokonce v češtině - lze a provozování je vcelku bez problémů. Lze takto provozovat omezené množství aplikací.

Mirror Link jako takový už u modelového roku 2020 není - či by neměl být.

Upraveno uživatelem jemhadar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
V 17. 10. 2019 at 14:07, Pert Patr napsal:

Nevíte někdo jak ztlumit hlas google navigave když jede přes android auto ? Ztlumení v telefonu nefunguje, ztlumení knoflíkem pod obrazovkou se pustí akorát rádio a navigace na obrazovce má v menu jen úplné ztlumení , řve mi to jak blázen 😞

Jde to pres tlacitka hlasitosti telefonu, kdyz si v navigaci hrajete se zvukem/hlasem navigace. Spolujezdci se to u mě povedlo, bohužel jsem nesledovala jak přesně... Ale po kazdem zltumeni na telefonu to odrikalo hlášku, abyste slyšel jaka je aktuální hlasitost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

No idem ho vyskusat. Zatial mi nefungoval ziadny originalny od mobilov(Ani 120W/6A xiaomi kabel), ani 3 kvalitne opletene 3A baseus o dlzke 0,5 1,5 a 2m.

 

Keby to aspon vypisalo nejaky error. Ale nic, stale len svieti pripojte kabel aj na mobile aj na aute...  Akoby tam ziadny nebol. 

Upraveno uživatelem abgx1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...