Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Android auto, Mirror link


Lukypa

Recommended Posts

jj povedlo, Android auto, na začátku sem s tim měl trochu problémy pak sem vyměnil kabel a je to lepší.

Ale i teď to není 100% občas se nepřipojí, občas se odpojí, občas to přeskočí na tel a musim dát znova zdroje a android auto.....a často se mi po vypnutí motoru a odejití z vozu neukončí v telefonu a jede dál na pozadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, dá se to zprovoznit už i česky, furt mi to ale padá, odpojuje se atd......často mi to dělá že po znovupřípojení mi nefunguje hlasové ovládání a občas ani přenos zvuku z tel do auta a tak musim "pročistit telefon" a někdy i vypnout auto.

 

 Bohužel sem ani nenarazil na pořádný seznam příkazů které by to akceptovalo....

Zatím mám odzkoušeno

Volej "XZY" -edit : a odpoledne už to rozpozná 1 z 10

trasa do "xyz"

navigovat do "xzy" 

přehraj "xyz"      - platím si google music

přehraj hudbu  - platím si google music

edit: je to docela citlivé na to co řeknete, "navigovat do" pozná  ale "naviguj do", "navigace do" atd už ne.

 

Navíc ne všechny příkazy které umí Google Now resp Gogle asistent umí Android Auto. Marně sem se hodinu pokoušel napsat SMS.

občas mi to přečte zprávu a sdělí že můžu odpovědět příkazem "odpovědět" ale když řeknu odpovědět tak mi řekne že nerozumí příkazu

 

Upraveno uživatelem Pmsgcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mám koupený kabel Verbatim USB 3.1 GEN 2 stíněný délky 30cm za 250 kaček a Android auto šlape jako hodinky. Na kabelu tedy záleží, originál Samsungácký kabel opravdu není vhodný pro přenášení velkého množství dat. Tohle zjištění snad pomůže ostatním - na kabelu nešetřit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Chtěl jsem přes AndroidAuto pustil na obrazovce film, ale zatím jen zvuk, obraz nic... VLC player, který je prý podporován aplikací, pustí soubor, ale je vidět jen uvodní screen a hraje teda zvuk. Zkoušel jste někdo? Možná by fungoval s konkrétním typem souboru, nevím... Zkoušel jsem *.mp4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se v tom chvíli hrabal a nenašel ... jediný co jsem byl schopný, tak ztlumit hlasitost navigace úplně (což mi nevadí). Koukali jsme do toho i se švárou - ten má Hyundai + Android auto a taky mu to nejde ztlumit. 

Nevíte jak pomocí hlasových příkazů volat kontakty? Jediné na co jsme přišli, je "Volej" + nadiktovat číslo ... ale kontakty mi to prostě nevolá ...

Upraveno uživatelem Packy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...