Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autorádio Clarion - funkce mute


Jirka.budejovice

Recommended Posts

Pokračuji s tím co jsem načal v minulém vlákně. Neměl někdo na Clarion napojené HF aby mi řekl, jak funguje a zda vůbec rádio má funkci mute? Našel jsem spoustu proti chudných schémat. Nekde píší že je na pinu A1, tam jsem dovedl +12V a rádio hraje vesele dál. Pak někde píšou že na A2, ale jinde zase že A2,A3,A4 jsou datové přenosy mezi displejem a rádiem. Díky za případné rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem tam naměřil. PIN 2 a 3 mírně kolísá podle toho co dělá rádio to mi fakt přijde jako datový kabely k displeji. Popravdě jsem z toho trochu v rozpacích že není rozdíl pokud je rádio vypnuté nebo zapnuté.

A už vůbec netuším přes co vlastně funguje ovládání pod volantem

2019-06-25 13.56.09.jpg

Upraveno uživatelem Jirka.budejovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to same ,mohol to mat skor 

ale netusil som ze to vlakno existuje tak som to napisal tam ,vsimol som si to az neskor 

takze to teraz vypada jak dva fronty, sry

on sa bal  takimto sposobom to hladat ze to prilozi na vsetky piny  (ale keby posluchol tak by nasiel)

tak som ho poslal naspet do povodneho vlakna kde to mal uz overene 

este raz sry nebol to umyslel  ale on to potrebuje  polopate 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarokare já nenadavam, jen konstatují že ubylo rádců, nejspíš proto že 406tek už tolik není. A Krtka cituji hlavně protože mi moc helfnul s automatickým svícením

Krtku ráno jsem si toho nevšiml žes to psal do minulého vlákna. Ale hlavně že jsme se domluvili a našli řešení. Taky máš ty kabely k rádiu proklatě krátký? Abych je zamacknul musím trochu rádiem dovnitř

Upraveno uživatelem Jirka.budejovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no lebo rano som to tam nepisal az poobede  bol som v robote  mimo Pc 

potom som mal trochu casu tak som to siel skusit pohladat a to prve co som skusil  proste bolo  ono

tak som to siel napisat do vedlajsieho vlakna ,ale ze si dnes vytvoril nove vlakno ohladom radia som netusil

preto som to pisal tam a  az o  par minut neskor som si vsimol toto vlakno a videl ze uz ti viacmenej bolo poradene ako na to len stacilo ten pin najst prilozenim kostry cez odpor alebo skusacku 

ale moc si sa do toho pustat nechcel(po precitani tohoto vlakna),  tak som ta odkazal  do povodneho vlakna  kde som to uz mal fyzicky  vyskusane , aby sa to ukoncilo , aby si sa uz k niecomu dokopal 

ale proste som to nedomyslel a teraz to vypada akoby som chcel  zozat slavu  ja  ale umysel to nebol

takze preto si dostal taku reakciu  lebo jeho si neposluchol(napisal ti to skor nez ja) a mna  ano ,a dopracoval by si sa k tomu istemu vysledku 

 

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...