Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

STOP OIL Pressure too low


Carpi

Recommended Posts

Tak uznavam ze kupa sa velmi nepodarila,a ja som nepisal ze len rozvody stali 540e...okrem toho v tej sume boli aj ine veci,ako napr.drziak vodneho cerpadla,ten stal 150e aj s robotou,nakolko bol v starom zalomeny sroub a vodna pumpa drzala na dvoch srouboch,snimace teploty,brzdoveho svetla....nejdem tu vypisovat co vsetko sa okrem tych rozvodov robilo....no auto vyzeralo na prvy pohlad v pohode,ale zdanie klamalo....ako pisal kolega....su to len prachy....zas tolko som za to auto nedal....nejake veci dame nove,niektore pouzite a dame auticko na poriadok....inak to s tym tlakom oleja ma ako zistujem viac ludi co ma presne tento motor aj v inych autach....riesia to vselijako,vrazaju prachy do snimacov a nic nepomaha....mne to pomohlo,zatial....vcera ani dnes to nepiplo vobec....auticko moze fungovat aj s tymto problemom,uvidime ako sa to bude spravat dalej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zdravim,davnejsie som neprispel ohladne problemu s tym tlakom oleja.Na zaciatok sa priznam ze sme doma urobili 2 zasadne chyby,prvou bolo ze sme to auto kupili a druhou ze sa ho vcas nezbavili....no nemali sme na to odvahu sa ho zbavit,ked aj zo stratou a predat na suciastky....auto ako tak islo,zo 2 tis km sme na nom najazdili....ked....najprv ho manzelka oprela o zvodidla,to by bolo este ok,opravilo sa,nic nepoznat aj ked blatniky obidva aj dvere sa museli robit....zacal strajkovat motor....hlaska Antipolusion falty,alebo tak nejak....vymena zapalovacej cievky,a kadecoho....nepomohlo,motor isiel na 3 valce,zdochynal....nemal dobre tlaky atd....vymena motora....zohnali sme rovnaky,vymenili,popri nom strasne vela veci za nenormalne prachy,ale uz sme v tom namoceny,uz ho ani predat na suciastky,ani normalne,meneny motor,pristrojovka,robeny cely bok....kto to kupi a za kolko....motor vymeneny,ide na posluch lepsie,tichsie,neklepe....ale...zohreje sa a hlaska Pression huile....nizky tlak oleja....na volnobeh,zachodu nie....hned som bol nazad v servise....fuuuu,viem,stavaju sa aj horsie veci,vybuchuju panelaky.....ze skusia vymenit cidlo tlaku oleja,asi dali z toho stareho,aspon som to tak pochopil....asi aj cerpadlo dali zo stareho....olej a filter novy uz 5w 40 ako treba.....vanu neviem ci cistili,sitko.....ak to nepojde tak uz neviem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva krát meraj, raz rež. Stále robíš tú istú zásadnú chybu, že predtým ako sa do niečoho pustíš, poriadne si nespočítaš a nepremyslíš čo sa oplatí a čo nie. Potom je zbytočne plakať. Motor neviem ako si vyberal ani za koľko, ale ak viem, že ten konkrétny motor má nejakú slabinu tak už pri kúpe sa snažím zistiť, či na tom aj ten druhý nie je rovnako, a veci ktoré mohli byť problémové na starom, nebudem prekladať do "nového", a už vôbec nie také ako je čidlo tlaku oleja, ktoré 1. nestojí veľa a 2. je dôležité práve pre problém, ktorého sa to týka. A to ten motor nemal ani vanu a olejové čerpadlo? do takého by som asi len tak nešiel.... Asi by som vymenil aj mechanika, keby mi to takto riešil. Tlaky vo valcoch ste merali?

Každopádne prajem viacej šťastia a čo najviac km ešte na tom tvojom predraženom peugeote.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto...tieto motory velmi nie suu.....teda volal som niekolkym sukromnikom co mali buracky,motory uz nemali....na nete som nasiel dve firmy z Oravy ktore tieto motory mali....za 590 a 620e....ci je ten motor dobry a zistovat ci ten konkretny isiel a ako isiel to si myslel asi zo zartu....bolo pisane ze mali obidva 150-160tis km,ci ich ozaj mali nezisti nikto......jeden som vzal.ten lacnejsi,vylozili ho rovno v servise kde ho menili....novy asi to cidlo nemal,bol to holy motor,teda dali asi stare cidlo,mohli aj nove kupit ale nekupili...ci mal cerpadlo...netusim....nie je vsetko take jednoduche ako sa zda.....mozes dopredu rozmyslat ako chces,aj tak je vsetko inak ako si myslis,menili predtym motor na inom aute,aj s motorom a robotou 600e.....moja vymena bola aj s motorom 3x tolko....menili vsetko mozne,napocitalo sa toho vela...to auto bolo velmi zanedbane,menili napr. aj katalyzator,nejdem ani vsetko vymenuvat....kto vedel ze sa to tak predrazi....vravim,uznavam si chybu,chcel som to dat prec uz davno....ale nemal som ani podporu doma aby sme sa toho zbavili....bol som na nom v robote dnes.....motor ide pekne....ale ked som zastal doma tak to pipa brutalne a vkuse na volnobeh ze nizky tlak.....bud je to len to cidlo alebo mozno cerpadlo alebo ten motor je jednoducho nanic....nemam k tomu co viac dodat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokiaľ ide o ten typ motora tak asi máš pravdu, jednoducho na tak ťažké auto nestačí, a z toho potom všetky tie problémy. Takisto chápem že je ich málo a sú tým pádom aj predražené. (Mám 1,6 benzín a to je úplne opačný prípad, cena, dostupnosť, spoľahlivosť). Jediné s čím nemôžem súhlasiť, už aj kvôli cene, aby som ho nemohol vyskúšať, tlaky sa tuším dajú pomerať aj keď je motor vonku. Ak sa nedá vyskúšať, tak budem trvať na záruke vrátenia, čo normálni predajcovia poskytnú bežne na 10 - 14 dní. Ale na také špekulácia je už teraz fakt neskoro, úprimne držím palce aby si ho dal do použiteľného stavu a najazdil na ňom ešte čo najviac kilometrov. Hlavne už do neho prestaň investovať veľké sumy, neoplatí sa.

Pevne verím, že si aspoň tie dvere neopravoval ale vymenil, dajú sa zohnať za slušnú cenu zachovalé, a pri troche trpezlivosti a šťastia aj v správnej farbe, čím sa dajú ušetriť nemalé peniaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tou farbou to mám rovnako ťažké, pretože svetlozelená metalíza (KSCM) je tiež vzácna, striebornú by som bol bral okamžite keby som na nejakú schopnú natrafil, žiaľ tá moja zelená bola vtedy celkovo v najlepšom technickom stave po všetkých stránkach, a presne toto rozhodlo, 3 ročné auto malo na budíkoch 144 t km a stav takmer ako nové, jediné čo bolo treba vymeniť boli silentbloky v predných ramenách. Nikdy som neoľutoval. Bol by som sice radšej kúpil striebornú alebo s lepšou výbavou, (nemám ani klimu)  ale prednosť dostal celkový stav auta. To je pri jazdenke najdôležitejšie.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otazka ale teraz znie inak....ak problem s tlakom a  tou hlaskou neodstranim,v co neverim ze ano....mozem takto a ako dlho fungovat? Neposkodim tym motor este viac,a prejdem s tym na STK? Inak prelustroval som cely internet,mnoho ludi s tym ma problem a nielen na Peugotoch,niektory preto aj odpojili kablik veduci k tomu senzoru tlaku aby to nesignalizovalo,robi to iba na volnobeh pri zohriatom aute....pri kratkych trasach co manzelka bude robit sa casto auto ani nezohreje,cize by to ani nemalo robit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoušel někdo zapojit tlakoměr oleje a zjistit tlak při volnoběhu a pak při určitých otáčkách ??  (třeba 1500--2500--3500)--tyto údaje by měl znát autoriz. servis , jsou součástí tech. informací u každého motoru

osobně bych si namontoval budík tlakoměr oleje, abych kdykoliv viděl, kolik to maže :myslim

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se na olejový filtr , jestli ti při montáži nepraskl ten plastovej kříž uprostřed (zavírá obtokovej ventil) . Když je ten ventil zatuhlej a utahuješ filtr , tak ten kříž může prasknout a pak ten ventil netěsní a není tlak oleje ...

nfu.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze koncime,cerpadlo  tam bolo nove,niekto kto vedel ze je motor KO tak vymenil cerpadlo,vycistene,preplachnuty motor....a tlaky slabe....kasleme na to,kolko to vydrzi tolko vydrzi,dali novy olej 10w40....manzelka si na pipanie zvykne,horsie sa uz nestane ako ze zadrie motor,potom auto zakopeme v zahrade....kedy to bude to nevie nik,auto ide vcelku pekne,nesteka,neklepe....uvidime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono tlak je celkovo nizsi nielen na volnobeh ale aj pri vyssich otackach ako ma po spravnosti byt,ale len na volnobeh to vypisuje hlasku a pipa to,lebo je ten snimac nastaveny na nizku hodnotu...ale napadlo ma ci sa da a ako vypnut to pipanie,len ten zvuk...? Na displaji nech ukazuje co chce,ten si nevsimame stale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je úplná blbost. Servisní data říkají:

1000ot/2bar +- 0,3

2000ot/3bar +-0,3

4000ot/4bar +-0,3

Motor ti normálně bude mazat, akorád na volnoběh ti, podle mě (a to jsem to auto neviděl) spadá pod spínacích 0,5 a záleží o kolik. Většinou to spadne maximálně do 0,4bar a pak to dělá problémy, ale dělá to ten vanos, jak jsem ti psal. Odpoj solenoid a prověř si to. Tady měnit celej motor a všechno bezmyšlenkovitě měnit tě akorád stojí prachy zbytečně. Vanos za 8K taky kupovat asi nebudeš, tak si sežeň jiný čidlo, viz výše a normálně to bude jezdit. Některý Renaulti mají čidlo 0,2baru a to jsou ještě turbomotory, kde na tom sakra záleží, jak maže.

 

Upraveno uživatelem inoxing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem odkial mas tie hodnoty,mne v servise dali ine....podobne...pri 2tis otackach to malo mat 4 bar a malo 2,5 ci kolko...ale bol som u ineho mechanika,ten so do toho motora pusti v polke januara,udajne ten motor zadriem....tak mu asi dam poslednu sancu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...