Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pin kod


Radovan Peugeot 5008

Recommended Posts

Tak když budu bez klíče tak zrovna vysypu 600 a je to... ale takový případ asi neřešíme ze...

Takže je možnost zkusit navštívit jiný servis..ba dokonce do něj třeba zavolat...už tu nebudu plevelit

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Lukas.407 napsal:

Ale oni vedi, ze to potrebujes, takze to neni normalni obchod... A nejvic absurdni je to, ze ten PIN je tvuj!!! a oni ti ho ho prodaj😀

Hele zeptej se u Vas v Peugeotu a kdyz nepochodis, zkusim zjistit. A urcite za to nebudu nic chtit. Detaily pouze v SZ!!!

Je sice pěkné, že klíč je tvůj (respektive PIN) ale také je to tvoje blbost (nebo předchozího majitele) že jsi ho někde ztratil... Když ztratím peníze, taky nejdu fo banky aby mi je vrátili, protože jsou defacto moje. Je to prostě moje blbost. A když koupím auto bez PINu, je to také moje chyba, přímo v manuálu mám výslovně napsané že karta s PINem má být součástí prodeje jak nového, tak bazarového auta 😉

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, ale viděl jsem zatím Peugeoty s komplet servisní dokumentací a pin k tomu nebyl. VW to třeba dával na klíču jak stírací los, u Peugeotu jsem se s tím zatím nesetkal. Tady chtěj 500Kč. Doporučená cena 5€= 150Kč je ok, 1500Kč je nesmysl za sdělení PINu. A to nemyslím žádný karty atd., normálně ti ho napíšou propiskou na papír- ověřenému majitelovi auta.

Když se bavíme o 307, 12+ let starý auta, tak je problém kolikrát jenom přítomnost servisní knížky a víc než jeden klíč. 🙂

Upraveno uživatelem inoxing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, VojtouNerCZ napsal:

Je sice pěkné, že klíč je tvůj (respektive PIN) ale také je to tvoje blbost (nebo předchozího majitele) že jsi ho někde ztratil... Když ztratím peníze, taky nejdu fo banky aby mi je vrátili, protože jsou defacto moje. Je to prostě moje blbost. A když koupím auto bez PINu, je to také moje chyba, přímo v manuálu mám výslovně napsané že karta s PINem má být součástí prodeje jak nového, tak bazarového auta

Automaticky to nedavaj ani k novym autum! Alespon citroen. Mame ve firme 3 a nema to ani jeden. Rv 2015,2016,2017. Vse kupovane nove.

A neprirovnavej to k penezum, ale spise k zapomenutemu heslu k emailu😀 za to taky neplatis, pouze te overej👍 ale kdyby za to chteli tech 150kc, tak by to nikdo neresil. 

Upraveno uživatelem Lukas.407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...