Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2x platba členství


jarda.simkanin

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Odepisoval jsem Ti do mailu ;)  Peníze si určitě nenecháme ;) Systém je nedokonalý, pokud máš automatickou platbu, ale zaplatíš to ještě ručně, tak to neumí rozeznat a stejně si to strhne.... Vyřešíme, možnosti jsem Ti napsal do mailu.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj na  letošek jsem zaplatil dvakrát členství jednou za 400Kč protože, se prošvihl termín letitého člensví a když došlo k nápravě byla mi vytvořena obědnávka správně na 300Kč . Ta byla taky zaplacena. Nyní mi přpřišla faktura na 2x členství na příští rok 2x 300Kč. Psal jsem dvakrát na info@peugeot-club.com  bohužel dvakrát se zpráva vrátila s textem :

This is the mail system at Centrum Holdings

.

I'm sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It's attached below. For further assistance, please contact your system administrator. If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message The mail system

Může mi někdo prosím pomoci a stornovat fakturu na 2x300 korun a vytvořit prodloužení členství pouze jedno?

Předem díky

Raspa

ID: 3029

Upraveno uživatelem raspa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, to sou věci... :D Proč ses nepřihlásil, že jsi platil loni 2x mohlo se to převést na další rok.... A vlastně stále může.... Jinak jsem to dal do pořádku a druhé členství Ti zrušil, aby to negenerovalo dvojnásobnou částku.... 

 

 

S tím mailem na info si to nedokážu vysvětlit, chodí mi tam denně desítky mailů, zkusím to ještě prověřit, proč by to nedošlo.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dobrý den. Platba byla zamítnutá protoze jsem ho platil dvakrát. Tak mi bylo poslano 300 na nakup z vaseho shopu. A taky nemam dostatek penez na účtu. Tak pokid nemam clenstvi tak si to ztrhnete z toho co mam na nakup na vasem shopu. 

S přáním hezkého dne Zdeněk Horčan 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@malymuk1 Je to proto, že došlo k navýšení částky za členství a všechny souhlasy které byly na původních 300 se museli zrušit.

@Zdeněk 82 Ty máš členství zaplaceno a v pořádku. Navíc máš v eshopu přednabito na 300,- kvůli předchozí duplované objednávce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...