Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová 2008


Dix1

Recommended Posts

Však už se objevují příspěvky, že ty Rasťovy testy jsou zaplacené Peugeotem. Holt někteří to neumí přenést přes srdce, že se Peugeot v poslední době fakt vytáhl 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, u Mazda 6 bych souhlasil kde jsem koukal po 2,5 Atmo nicméně po faceliftu dochází k vypínání dvou válců a podtáčení motorů převodovkou kvůli ekoteroristům. Na základě toho, přenášení vibrací do volantu a pedálů při klidném stylu jízdy. Stačí si pročíst fórum Mazda klan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se snad bavime o generaci 2019.

A navic BK neni o designu ale motoru.

A navic ten sleeper efekt nema chybu. Uz jsem si to vyzkousel na nekolika bmw😋

@HanysR tak ulitby ekoteroristum delaji vsechny automobilky. Mazda tak nejak mene coz je pozitivum.

Ale treba u MX5 se bude mene dodavat dvoulitr aby se vyhovelo tomu emisnimu blaznovstvi

Upraveno uživatelem rhinos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, rhinos napsal:

tak se snad bavime o generaci 2019.

A navic BK neni o designu ale motoru.

A navic ten sleeper efekt nema chybu. Uz jsem si to vyzkousel na nekolika bmw😋

@HanysR tak ulitby ekoteroristum delaji vsechny automobilky. Mazda tak nejak mene coz je pozitivum.

Ale treba u MX5 se bude mene dodavat dvoulitr aby se vyhovelo tomu emisnimu blaznovstvi

Záleží proti kterým BMW jsi to zkoušel. 

Jináč krom motorů jsou tyhle nové pugy  povedené. 👍

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted koukam hlavne na ty M3 a tam bych rekl ze je to za podobnou cenu jako Peugeot.

BMW jsem mel doted v 535 tak trochu vim...

Tak ale stejne hromada lidi to ma max v x20 takze tam je to skoro jedno.

Ja to mam cerstve takze zatim je to pro me prekvapeni...necekal jsem ze to bude takova motokara😉

A to nezminuju ze to ma fakt super podvozek...

ale jsme dost mimo tema...

P2008 nebo P208 je porad srdcovka v cervene nebo modre...

Jen skoda tech motoru...treba takova P208 GTi 1.6 THP 200k by v soucasnem designu byla uplne po@no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rhinos Ano, úlitby dělají všichni ale zrovna Mazdě se to u tohoto motoru moc nepovedlo a jako celek to už tak dobře nefunguje. Nepovedlo se jim to dobře odladit. To je jedna z věcí co mne odradila a raději šel do 508 SW 225. Jsou i vlastníci M6 2.5 co tvrdí, že je to největší slabina tohoto auta a nedá se to srovnat s před FL. Končím ale OT. Souhlasím ale s @Verýsekže design Pug je parádní a auta naživo působí fakt super. Zrovna dnes jsem měl štěstí a potkal 2008 na cestě v oranžové a úplně na cestě svítila protože většina aut je téměř to samé dokola, stereotyp. Peugeot už člověk pozná z dálky díky tesákům a konkrétně mně se to hodně zamlouvá. Prostě něco nového. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No...jsem dlouho Peugeoták, ale že by se mi nová generace Pažoutů líbila říct nemůžu...:-((.....je to vše jak kosmické vozítko a ta klávesnice v interiéru....no hrůza. 

a když už tak.....2008 malá jako prase......3008 furt malá...:-))......5008 drahá jako prase

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A o tom to asi je, že trh je rozmanitý. Holt se podívat jinde v tvém případě. Já nebyl nikdy na Peugeot protože se mi jednoduše nelíbily. Teď je to jinak a to jsem šel tutově pro Passat. "Bohužel" jsem byl ale nejdřív z legrace u Peugeot a to mne totálně zlomilo. Když jsem se poté i svezl, bylo jasno. Naprostá pecka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...