Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 207 - neštartuje


Ascari

Recommended Posts

Ahoj,

potreboval by som poradiť, od včera mi neštartuje môj peugeot 207 (1.6 HDI-2008). Problém nastal náhle, auto normálne fungovalo, prišiel som do obchodu, vrátil som sa a už ani nepretočilo štartér ani len necuklo, začala svietiť baterka, najprv som myslel že to bude alternátor ktorý ju nenabil a úplne sa vybila, problém však bude niekde inde nakoľko som po odtiahnutí baterku nabil ale problém pokračuje ďalej. Poistky sú všetky dobré. Proste ako keby nejde elektrika do štartéra, neviem si s tým poradiť. Nestretli ste sa niekto s podobným problémom ? Za každú radu vopred ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mal si pravdu bola to poistka štartéra na pozícií F8, ďakujem.

No mám ešte jednu otázku, všetko v aute funguje ale po tomto zákroku mi nehrá rádio a ten displej v strede iba bliká(je tam čas,teplota a dátum)  neviete čo mám robiť aby to naskočilo ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezakodovalo se, tyhle radia pokud mají zadaný VIN tak normalně fungují, pokud by bylo radio vyměněno tak se ten VIN do něj musí zadat, jinak radio pípá.

Zablokovaný nijak nebude, spiš že by se jim nějak nedopatřením podařilo ho v diagnostice vypnout. Kouknout přes Diag jestli je radio připojené, udělat test. Připadně mužeš prověřit fyzicky konektory radia, odpojit a znovu zapojit, třeba je tam nějaká zrada.

 

Jinak na vytahnutí baterky se jednotka jen vytahne z uložení a da se stranou, není nutné jednotku odpojovat.

 

MAm tady jedno RD4 v šupliku, tak že by bylo možno vyzkoušet jestli to není přimo radiem, ale to jen pokud by jsi měl třeba cestu tady někde okolo.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahojte, tak dostal som sa po dlhšej dobe k tomu a pozrel som poistky rádia a všetky poistky na okolo, no všetko vyzerá v poriadku. Napadá niekoho čo by mohlo byť závadou že nejde to rádio a ani polovica toho stredového panelu ? resp že to nesvieti ? 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...