Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AdyBlue


Pavlus

Recommended Posts

Ahoj, mám 308 1.6 BlueHDI 88kw r.v. 2015 64000 km byla jsem poprvé na STK a hned po odjezdu se mi zobrazily kontrolka motoru, neblikajicí UREA a service. Pak všechno zhaslo a odjela jsem na dovolenou. Ujela jsem 600 km a následně při kratších cestách se objevilo zákaz startování po 1100 km. Naštěstí do ČR je to 800km.... ale... Nevíte co by to mohlo být? Nádrž AdBlue je úplně plná. díky za rady.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není, 4 roky staré... Tento rok byl plodný: 20000 Kč za výměnu kotoučů a destiček + olej + zjištění, že nejde povolit aut. brzda a nemůžou vyměnit zadní destičky + nejde doplnit klima, protože je prasklý chladič, za to chtěli 18000 Kč. Klimu jsem nakonec opravila za 10000 Kč v neautorizovaném servisu. Teď ale musím zase do autorizoného a to bude palba... Jo a ještě předtím svolávačka na katalyzátor, který měnili... Naštěstí zdarma... Předtím jsem měla 307 a za 7 let žádná porucha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

64000 km ... kontrolky se zhasnou a pak zase rozsvítí a nyní svítí kontrolka motoru. Jen nechci, aby mi někdo vyměnil něco, co není nutné ... a orig. náhradní díly peugeot jsou strašně drahé... viz předchozí dotazy na Adblue. Místo vymeny cele nádržky adblue za 24000 jen 4300 za doplnění FAP aditiva. Proto se snažím zjistit co nejvíce... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...