Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nepijte akolohol pred cestou!!!!!


Guest Masinka

Recommended Posts

Trochu nám to tady jiskří :D ale v podstatě s Mašinkou souhlasim taky nemam rád ty mladý kretény hodně jezdim s dětma a to je trochu jiná jízda než když to valim sám.Možná by stačilo aby si sami sponzorovali benzin.Nechci si tady moc stěžova ja o těch magorech vím a tak si davam bacha.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem dostal obě auta(jinak bych tu nebyl), ale zavodit nemusim od toho nejsou silnice a nikdy nevite kdy vám tam kdo skočí. Aut si moc važím a bývalá přítelkyně taky na cabrioleta trochu žarlila, ale byla na prvním místě!!!

Fotky jsou fakt drsny a myslim si, že než toto tak kdyby umřela by bylo pro všechny větší osvobození než toto. Taky už jsem něco zažil a boužel v neděli se to malem vše opakovalo akorat to bylo mlaem na dalnici.

Je to 14 dní zpět co jsem jel s na chatu kde se měli slavit mé narozeniny. Když jsem projížděl u nás přes město míjel jsem dost ošklivou nehodu. Přijel jsem v chvili kdy dostávali spolujezdce z totálně zdemolovaného vozu. V týdnu k nám přijelo jedno z aut na opravu a majitel nám popsal co se stalo. Kluk který dostal Opel Tigra a má ho měsíc jede se svou přítelkyní. No jede letí příliš nízko. Je pět hodin pátek odpoledne a on v obci závodí s jiným autem. V táhlé zatáčce( v které to snad nemůže ustřelit) dostává smyk a čelně naráží do boku vozidla z kterého právě vystoupili 3 osoby. V tom se ještě víc roztáčí a v proti směru jede vozidlo které naráží do jeho pravého boku kde seděla jeho přítelkyně. Tigra naprosto zdemolovaná. Závěr: V obci měl 150Km/H:mad::mad: těsně za místem nehody je přechod!!!Mohl zabít spoustu lidí.On zapadlej jazyk který mu musel vytáhnout člověk kterého málem zabil(jinak se udusil) Spolujezdkyni museli vystříhat ,ale vyvázla pouze s oděrkama a dvouma stehama na hlavě( z prdele klika).

Ale co byl vrchol všeho když jeho přítelkyně řekla ,že to nebyla jeho vina a bude za něj bojovat a jeji kamaradka na to ještě přihodí ,že se to může stát každýmu:o:o:mad::mad:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem dostal obě auta(jinak bych tu nebyl), ale zavodit nemusim od toho nejsou silnice a nikdy nevite kdy vám tam kdo skočí. Aut si moc važím a bývalá přítelkyně taky na cabrioleta trochu žarlila, ale byla na prvním místě!!!

Fotky jsou fakt drsny a myslim si, že než toto tak kdyby umřela by bylo pro všechny větší osvobození než toto. Taky už jsem něco zažil a boužel v neděli se to malem vše opakovalo akorat to bylo mlaem na dalnici.

Je to 14 dní zpět co jsem jel s na chatu kde se měli slavit mé narozeniny. Když jsem projížděl u nás přes město míjel jsem dost ošklivou nehodu. Přijel jsem v chvili kdy dostávali spolujezdce z totálně zdemolovaného vozu. V týdnu k nám přijelo jedno z aut na opravu a majitel nám popsal co se stalo. Kluk který dostal Opel Tigra a má ho měsíc jede se svou přítelkyní. No jede letí příliš nízko. Je pět hodin pátek odpoledne a on v obci závodí s jiným autem. V táhlé zatáčce( v které to snad nemůže ustřelit) dostává smyk a čelně naráží do boku vozidla z kterého právě vystoupili 3 osoby. V tom se ještě víc roztáčí a v proti směru jede vozidlo které naráží do jeho pravého boku kde seděla jeho přítelkyně. Tigra naprosto zdemolovaná. Závěr: V obci měl 150Km/H:mad::mad: těsně za místem nehody je přechod!!!Mohl zabít spoustu lidí.On zapadlej jazyk který mu musel vytáhnout člověk kterého málem zabil(jinak by se udusil) Spolujezdkyni museli vystříhat ,ale vyvázla pouze s oděrkama a dvouma stehama na hlavě( z prdele klika).

Ale co byl vrchol všeho když jeho přítelkyně řekla ,že to nebyla jeho vina a bude za něj bojovat a jeji kamaradka na to ještě přihodí ,že se to může stát každýmu:o:o:mad::mad:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebyla ta jeho pritelkyne odbarvena blondyna??? nebo spis káča, ktera pripomina vic dě.ku, nez zenskou? Jestli jo, tak je to jasny = vypatlanej mozek, kdyby vsak nevyvazla jen s rozbitou hlavou, tak nevim nevim.......asi by mluvila jinak. A to bych ji s chuti ukazal ty fotky te holky, co byly na zacatku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pekne sproste, ze vraj nie jeho vina. Ja som bural iba raz a aj napriek tomu, ze ma \"provokoval\" nejaky poliak na megane, ktory sa predtym na mna lepil na klesani z horskeho zasnezeneho a miestami aj zladovateleho priechodu (certovica), potom ma predbehol velmi sprosto, ked som mu pockal ci ma teda ide predbehnut, lebo v tej tme s mi zdalo, ze je nejako velmi vlavo, ale neblikal, a potom ma zase brzdil, lebo tamojsiu cestu nepoznal a tak miesto 60 isiel 50 a zeby mi pockal aby som ho mohol predbehnut to uz nie (ved on mal predsa megana a ja skodovku), a napriek tomu, ze to cestari len sypali asi nezvladali, ked miestami nebol lad a miestami suvisle, viem ze to bola len moja vina, ze som chytil smyk (na lade a snehu aj skodoka na trojke zahrabe :( ) pri pokuse predbehnut ho. Odvtedy uz viem, ze nech sa druhi chovaju akokolvek, lepsi eje sa nenechat rozhadza, ale radsej ustupit. Je to lacnejsie a hlavne bezpecnejsie.

Akurat jedno nevime. Co si myslite o kolonach. Je bezpecnejsie lepit sa na toho pred sebou, ked ho mozem nabrat pri prudsom brzdeni celej kolony predomnou, alebo si nechat odstup a riskovat bocny naraz od nedockavcov, ktori sa ma pokusia predbehnut?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím přiznat, že ty fotky se mnou zamávaly hodně... Do budoucna si budu na podobné odkazy dávat pozor...;-)

Jinak - co se týče mého řízení a ježdění - řidičák mám od r. 92 (bez nehody), jezdil jsem s vícero autkama, od mého prvního (Tatra 603!!), až po současnou 306. Ale nejvíce jsem toho najel v soukromé 205 1,9GTi a především ve služebním Volvu S40 (za poslední rok 85000km). Musím přiznat, že ve Volvišti to z časových důvodů nešetřím a často se mi stane, že se rychlost stydím a trapně se v duchu vymlouvám na to, že MUSÍM... Navíc jsem byl u toho, kdy jsem jel se šéfkou, řídil její \"PAN řidič\" (Volvo S80), který měl najeto 3,5milionů km bez nehody (bývalý řidič na komančském ministerstvu) a stačil jeden pes, který nám skočil na dálnici u Melikany do cesty (jeli jsem \"předpisově 130km/h), a jedině to, že jsme jeli ve velkém Volvu, nám zachránilo život. (škoda 950tis.Kč, cena nového auta 1,3mil.Kč...). Tím chci mimo jiné říct, že i sebezkušenější řidič v sebelepším autě neznamená jistotu bezpečného návratu...

Já si na rozdíl od všedních (pracovních) dnů a časového stresu vychutnávám víkendové a soukromé cesty ve své 306, kdy se snažím jezdit tak jak se má. NIKDY bych už ovšem (pokud na to mám/budu mít peníze) neuvažoval a nekoupil auto, se kterým nemůžu z nebezpečných situací prostě UJET. Než jet za amatérem s kloboukem na hlavě, příp. za Kadetem s chlápkem s kšiltem dozadu a bát se, co provedou, to je radši smrknu a dívám se na jejich počínání ve zpětném zrcátku...

Přeju všem hodně štěstí a kilometrů bez karambolu... J.B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jbily: Plně s tebou souhlasim. Taky mam radši silnější auto. Dokáže tě vysekat z problémů pomalu jedoucích aut. Nemusíš se bát někoho předjet a pořád víš že když se tam objeví auto v nejhoršim to přišlápneš a letíš. Zdá se mi to o hodně bezpečnější než jet někdy i kilak vedle trucku co si to hasí 100 a auto jede max 120.

Vim o čem mluvim o prázdniny jsem si užíval trabika a i auto jedoucí 80 mi dalo práci bezpečně předjet:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím silnějším autem, to není zas až tak úplně pravda. Pokud máš silnější auto, tak na to podvědomě spoléháš, a pustíš se s ním i do manévrů, do kterých by ses se slabším nepustil. Takže, říkejte si co chcete, ale silnější neznamená bezpečnější. Dost často je tomu naopak - hodně magorů spoléhá na to, že ta jejich pixla zvládně všechno, a že pro ně fyzikální zákony neplatí. Viz ten předchozí text, o tom Kadettu GSI - typická ukázka. Bohužel, 205-ka GTI je taky dost oblíbeným typem auta, podobných magůrků, kvůli snadné dostupnosti a nízké ceně. A kvůli nim se pak kouká přes prsty obecně na všechny majitele těhle GTI-ček... i když jsou třeba stokrát rozumnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče \"síly\" aut - podle mne je to VŽDY o řidičském umění a zkušenostech. Osobně preferuju sílu, resp. vědomí rezervy, kterou motor a auto má....

Zároveň však (nerad...) musím souhlasit s Oddiem. Z 205 1,9 GTi se může velmi lehce stát zbraň a je podle mne nutné, aby do tohoto auta nastupoval s určitým respektem a vědomím, do čeho sedá.

Troufám si říct, že vím, o čem mluvím. Se svojim Pažoutem jsem najezdil několik desítek tisíc km, ale to, že ho mám \"v ruce\" jsem mohl říct tak po půl roce ježdění a min. nějakých 8tis. km. Důkazem toho je zcela jistě to, že jsem (s těžkým srdcem) prodal GTi mladému klukovi, který měl toto auto jako první SVÉ. Několikrát jsem jej před odjezdem upozorňoval na to, jak se auto chová. Nicméně již odjezd z místa prodeje, kdy pomaloval silnici kolem, mne přesvědčil, že je to mladej nevybouřenej blázen. Do 14ti dnů bylo auto odepsáno a totální vrak. Škoda auta, zkušenost pro mladého, varování pro ostatní - i budoucí - GTičkaře... J.B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Peugeot 205 1,9 GTI NEJNI NIC LEPŠÍHO:D

BTW: Zatim žiju a autíčko si úžívám na 200%, Gumování a takovýhle ty blbůstky si odpoustim. Měl jsem v ruce ceník náhradních dílů a to mě vyléčilo.

Nechci tady rozumovat, jsem mladej kluk v Gti:P ale majitel co ho měl předemnou byl táta od rodiny, zapřísáhlej škodovkář a to auto zhuntoval tak, že mi skoro děkoval že jsem ho od něj koupil. Normálně se toho auta bál :-)))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D SOUHLAS!! :D

Přes všechno, co jsem napsal výše považuju P 205 1,9 GTi za super spor?ák, ve kterém jsem si užil, jako dosud v žádném jiném autě... Doufám, že se mi to ještě někdy povede a budu mít na to, koupit nějaké podobné žihadlo... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...