Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nepijte akolohol pred cestou!!!!!


Guest Masinka

Recommended Posts

Ani nevim, co na to napsat. Je to prostě šílený.... Zapla? pámbu takovýhle brutální zkušenosti zatím nemám a ani po nich netoužím a už vůbec né na vlastní kožich. Už nějakej rok mám pocit, že některejm řidičům (dá-li se ještě takovej dobyek nazvat) by něli s řidíčákem sebrat i hlavu. VÁŽNĚ!!!!. Na proti tomu sem zažil, kdy po malý prdě ze zadu, kterou sem zavinil já si ženská přez známý doktory navymejšlela zranění krční páteře. Sálo mě to balík a podmínku a přezto, že sem dokázal, že její problémy jsou už z dřívějška a pomocí známýho doktora zfalšovala lékařský záznamy už se s tim nikdo nezabejval. Svinská práce. Ale tohle je fakt děsivý. Vím, že to nezní dobře, ale tohle radši nepřežít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hicsi !! Tohle nemyslis vyzne. Vzdyt o nic neslo. Az nekdy pojedes a budes resit to, jestli ten, co predjizdi proti uhne nebo ne, tak pak budes mit na vec jiny nazor. Jses pojisteny a tak te to muze stat maximalne nejakych 800,- na pojisteni. A stejne bonusy nejak v CR neplati. Tak o co jde ? Ze je svine? Ale kdo z nas neni - zksus se zamyslet, kolik strelcu ma ve svych popelnicich treba 100 W zarovky ... hmm.

:( Neboj, ja taky zacnu brecet, az se mi neco stane. Jenze zatim ma kliku.

:( Kdyz jedu po nasich silnicich, rikam si to same, co ten chlap, ktery vypadl z 10. patra. Ten si taky rikal, jak padal, kdyz mijel kazdy patro - Jeste je to dobry, jeste je to dobry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

all: to je sila! :( Skoda jen, ze to nevidi ti, kteri tak jezdi. Priznam se, ze i ja mel jednou maly pivo pred jizdou (asi 10 km) a rikal si,ze jsem v pohode. Po tomhle uz nikdy vic. Chudak holka a vsichni kolem ni. A vsichni, co dopadli podobne, nebo hur..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vix: Asi si me nepochopil. Taky už sem zažil kurva mazec, kdy byla 405 pomalu na dva kusy a já byl sakra rád jen za otřes mozku a nějakej ten škrábanec. Měl sem na mysli připodobnění, kdy některý svině dovedou z maličkosti udělat pěknej humbuk oproti takovýhle hrůze ze který často vynník vybruslí s nějakym směšnym trestem, nebo rovnou ujede. Rozhodně to s tím nechci jakkoliv srovnávat. Jde jen o protiklady v souvislosti s tím o čem je řeč ve všech příspěvcích tohoto tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hicsi : No, to je blbý. Je to o stavu české společnosti a o upalování lidí.

BTW : v Čechách připadá na 1.000.000 obyvatel 131 smr?áků na silniccích. V sousedním Německu je to jen 81. A to už je sakra rozdíl. Takže se ptám, kde je chyba ?

to all

Hmm, asi toho nechám, nebo to tu bude za chvíli vypadat, jako v té knize od Jaroslava Žáka. Tam také jeden řidič zezačátku tvrdí, že jezdí skvěle a žádnou bouračku neměl, aby se za pár stránek dále zjistilo, že měl 3 zlomený žebra, sešroubovanou nohu a na lebce stříbrnou destičku ...

Dávejte na sebe na silnici pozor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A? si každej myslí svoje, ale já valný mínění o český morálce nemám. Prostě je tady nějak víc kurev, ale je to jen můj názor. Kdysi se mi dostala do ruky knížka od Ondřeje Neffa - Tma a to je sakra hustý čtení o lidský a zejména český morálce. Kdo to čet, tak ví a kdo ne, tak se to nedá na pár řádcích stejně popsat. Doporučuju...

To Vix: V Sušici sem byl na vojně (pokud sem si dobře přečetl odkud seš). Hezkej kraj, ale sakra tupý gumy. To nejspíš nebude jen místní úkaz...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka
Originally posted by vix

BTW : v Čechách připadá na 1.000.000 obyvatel 131 smr?áků na silniccích. V sousedním Německu je to jen 81. A to už je sakra rozdíl. Takže se ptám, kde je chyba ?

1) stav nasich silnic, nemuzes jet normalne, kdyz mas na silnici metrovy jamy, to muzes jet pomalu jak chces a stejne nestihas klickovat

2) stav naseho vozovyho parku, prumernej stav aut 17 let u nas mluvi za vse

3) lidi neumi jezdit, nejsou zvykli na provoz, zipovaci pravildo, okruhy, prednost chodu na prechodech, to jsou zaklady normalniho jezdeni

4) uplatnost policajtu, kdyz ses bohatej, muzes zabijet a jezdit vozralej a nic se ti nikdy nestane, staci mit znamy a tlustou penezenku

je jeste vic duvodu, ale ted si nevzpomenu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pánové,už jsem zažil ledacos ale ty obrázky mě fakt dostali. Jak už někdo psal naní to jenom alkoholem.Ve finále je jedno jestli tě sestřelí ožralej magor nabo ..náctiletej blbeček v natuněný káře. Jezdil jsem kamionem po evropě (před osmi lety) a někdy se člověk divil. Za měsíc se do kamionu vracim a už teď si říkam co mě asi čeká.Někdy člověk nevěří čeho jsou ti novodobý řidiči schopní. Jako kdyby měnili řidičák za mozek. Tý holky je mi líto a přeju nám všem potkat co nejméně takovej \"Debilů\":(:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mašinka : Úplně s tebou souhlasím. Jseš úplně přesný. Ke stejným závěrům jsem došel taky.(za volantem)

.. a ještě něco : netolerance - neohleduplnost - nevyježděnost (ale to už jsi psal - ale z toho plyne, schopnost se předvádět, když už za tím volantem sedím .. )

BTW : 40% českých řidičů najede ročně méně než 5.000 km (sice počet najetých kilometrů Mistra neděláto, ale - ale skoro polovina \"začátečníků\" - a teď se na mě nezlobte - prostě, příklady táhnou :(

Hicsi :

http://www.uamk-cr.cz/infoservis/prispevek.asp?id=733

Když už se bavíme o tom alkoholu .. tohle je argument ;) .. teda, jestli ten odkaz bude fungovat :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka

Jo jo Vixi na to jsem zapomel, mladi kluci, kterejm rodice soli prachy za auta a jezdi jak pominuti, kdyz se vyflakaji a auto rozmlati, neva, fotrik zacalne dalsi. Kdyby si ti kluci na to meli vydelat vlastnima rukama, tak si toho auta daleko vic vazi a hodne si rozmysli, jestli pojedou ve vesnici 120 nebo sportovni padesatkou (rozumej 55-60). Ale takovi lidi tady byli a budou, neberu argument, ze jeste studujou a nemuzou sei na to vydelat, staci prez den chodit do skoly a po vecer a vikendech do prace. Ted to mozna vypada ze jim zavidim, ale ne, ja jsem daleko vic spokojenej s Pepcou, na kteryho jsme si s Martinou usetrili a od rodicu nebo jinejch pribuznejch jsme nevideli ani korunu, nez kdyz ma nekdo ad fotra auto za nekolik set tisic. Kdyz to shrnu, tak kdyz sis na to auto vydelal a opravy si taky platis sam), tak budes jezdit uplne jinak nez nekdo, komu je uplne jedno, kdyz to nekam narve, protoze bohatej fotrik to zacalne vcetne uplatku pro policajta, aby mel synacek cistej stit.

Dalsi kategorie jsou tuningari, resp. zvlastni kategorie zvana stromeckari, na aute nekolik desitek kilo nesmyslnyho plastu (nejsem odpurce hezky oplastovanyho auta), motor o max. obsahu 1600 ccm (a jej ted se Vostik urazi), lazeny vyfuk a podobny vymozenosti. Jenze se staci podivat treba na takovou zakladni vec jako jsou gumy, takovy slajky jako ma vetsina tunigaru bych si nedal ani na kolobezku, o technickym stavu brzd a podvozku (vetsinou urizly pera) ani nemluve, styl jizdy bohuzel odpovida stavu jejich aut, zajimavy je, ze tihle hosi radi pouzivaji mlhovky (sorry ale me mlhvky oslnujou) a z dalkouvejch na potkavaci taky prepnou sporadicky a kdyz tak, je to stejne jedno, protoze svetla maji serizeny podle plotu, cili mi sviti do xichtu. Kdyz na silnici vydim klickovat takovyho podobnyho blbecka (shnila 12, opel nebo E30), tak se mu radsi klidim z cesty a vam doporucuju to samy, za to rozcilovani to nestoji. Jako priklad uvedu, ze kdyz jsem jel minuly tydne do Prahy (asi okolo 22 hod) tak se asi pul kilaku za mnou objevil borec s \"novou\" E30, mlhovky a dalkovy mel samozrejme zapnuty na plny pecky, tak jsem jednoduse hodil blinkr a pockal a zastavil u krajinice aby me mohl prednejt, blbecek v baworu (mel ksiltovku ksiltem dozadu) me predjel a byl hrozne stastnej, jak ma vynikajici auto, kdyz jsem ho dojel ve meste, tak jsem si vsiml (kupodivu mel potkavaci), ze mu na jedny strane nesviti jedno potkavaci a parkovaci svetlo, tak tak takovymu tuningu, NAZDAR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle debata se nam zase zdarne vyviji :D

Jednak je treba odlisovat tunery a debily. Rozdil je jednoduchej, tuner ma svy auto rad, udrzuje ho v poradnym technickym stavu a ma vkus. Nezalezi na tom, jakej ma motor, protoze vetsinou ty nejhezci auta maji slaby motory (viz Polotovar na AutoTuning Czech nebo show car na Escape6)

Kdyz si nekdo na auto da proste uriznuty pruziny, naplaca na to tuny plastu a svetylek, tak je to podle me debil a na tuner.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmmm, plast mam, \"ladenej\" vyfuck taky mam, slicky skoro taky mam..... no asi se urazim :)

Ne, vazne je to tady anarchie (totalni)

Byl jsem myinly tyden v rakousku na lyzich... Cesta z5 byla cela na me :) asi 760km z toho asi 150 po okreskach jinak vse dalnice.

Styl v Rakousku: uplna pohodka, nikdo nikam nespecha, nikdo na vas netroubi, 99% lidi je ukaznenych, ohleduplnych, v pohode.... to se to cestuje.. Jedu po dalnici 110 a za mnou asi 200m audina A6 zhruba 170, i presto jsem mu tam skocil a cekal co bude dal.... Pribrzdil, co jineho a v uctive vzdalenosti se drzel za mnou asi pul kilaku, nez jsem predjel kamion. Bylo to do kopce a nez se ta dychvicna Fabka rozjela, tak to trvalo... A tak porad dokola cele Rakousko - proste balzam na nervy (a o stavu jejich silnic ani nema cenu mluvit)

To u nas: sotva vjedu u Brna na dalnici, tak se cestou k Rohlence (asi 10km) rozzurim 4x :( presne stejne pripady jako s tim kamionem a Audinou v At... akorat, ze uz me necekalo nicnedeni, nybvrz nalepeni se na prdel a zurive blikani... Tak jsem na ne sral, jel jsem si v klidku a blikal na ty debily mlhovkama (a ze ty zadni celkem svitej :D) a kdyz jsem videl jak jsou nervozni, tak jsem jeste pribrzdil na tech 130 :D at si to taky uzijou... Ja jsem se pri tom celkem bavil, jak jsou nasrani, ale hodne mem mrzelo, ze jsou tady lidi strasne ...... no vsak vite co... Cim drazsi auto a silnejsi motor - tim jsou oprsklejsi....

:D jo a jeste jsem jim ukaroval fakace... jeden to malem nedal a skoro skoncil ve svodidlech - to uz je jen takovy dodatek, ze mi bylo jasne, ze z toho byl vytocenej jeste vic nez ja :D Kdyby se tam rozsaloval, tak bych zastavil a sel se ho zeptat kolik je bezpecna vzdalenost za autem ve 150km rychlosti (podle me to neni 2m) a taky kolik se u nas ma jezdit....

Vim, ze kdyby se rozbil tak trochu s mym pricinenim, tak bych z toho nemel dobrej pocit, ale horka hlava za volantem nema co delat.... i kdyz obcas se najde situace.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Masinka : Chápu tvoje pocity. Sám taky Vozík splácím (sice jenom rodičům, ale splácím). O gumách, plastech, vánočních stromečkách a \"mladejch\" blbcích si tu můžeme povídat do nekonečna. - třeba někdy na chatu

Ale, víš co je nejlepší : Ti tuningáři, kteří mají modré obrysovky a jednu H4 v haj..(rozbitou) .. když potkáš takhle dva za sebou....

Ale nejlepší jsou stejně ti, co přesedli ze Š120 do Felicií. Většinou mají 1.3 a když mají štěstí, tak s 40 kW. A pak si začnou hrát na Schumachery.

Voštíku : Na západě pochopili, že jestli jedeš 110, nebo 100, máš na kilometru rozdíl cca 4 sekundy. .. a pak potkáš kamion, který jede 60 km/h.

A taky, když máš v autě třílitr a přes 120 kW (třeba), tak tě pak nějaká \"dýchavičná \" Fabka nerozhází ... vždy? každý na něčem začínal.

Prostě, na západ od nás jsou řidiči jaksi tolerantnější (vyježděnější)

Divoký Západ ? Ne, divoký Východ :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na silnicich je to fakt hruza.Patrim mezi ty blbecky,kterym koupi rodice auto.Ale jen skodovku(ne zadnej vrak).Mel jsem na ni usetreno a chtel si ji zaplatit,ale tatka nedal jinak.Ty penize na ni mam schovany,takze...Student a brigada?Pres semestr to moc nejde.Rano do skoly,pak se ucit na zapostovy pisemky a zkousky.To bych si nezvlad jeste vydelat.Zvlast,kdyz delim jeste cas mezi dva konicky.Auto a slicnou slecnu.Ale zase jsou delsi prazdniny,takze jedine tam.Ale o semestru ne!Tatkovyho auta si vazim dost,ale pravda je,ze ja na nej nevydelal.Je to jiny.Vim,ze nemam tolik zkusenosti,ale prece jsem neco za asi 20Tis.km/2 roky nasbiral.Nic to neni,ale porad se ucim a vim to o sobe.Mam dobryho ucitele.Tatka si na tom zaklad a snazi se nam (s brachou)predt toho co nejvic.Tot pohled z druhe strany.(toho mladyho)PS:Fakt neni,pekny,kdyz vam zenska po bouracce lezi na poli a rika,ze nemuze dychat a ze nechce umrit,at ji nenechame.(Prijeli jsme k ni.Sama to praskla do stromu).Minuly tyden jsme zase prijeli k horicimu autu (Chrysler Voyager).Zenska s hlocickou.Mela tam benzim a plyn.Nez prijeli hasici,tak uz z toho slehali plameny.Kdyz nemas hasicak je lepsi to nechat a haupnu neotvirat.Jinak to vezme tah jak v krbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že bychom si všichni měli uvědomit, že auto je stroj schopný zabít. A co je horší, schopný zmrzačit na těle i na duši. Já sám jsem zatím ještě žádnou zásadní bouračku se zraněním nezažil, ale při zemi a v rozumných mezích při jízdě mě drží odkazy podobné tomu v tomto fóru. Bohužel právě auto způsobuje bolest tak náhle. Není jako nemoc, která by se vlekla a dala léčit něco, čemu se dá předejít. Najednou je řidič nebo spolujezdec bez ruky, nohy se zlomenou páteří. Určitě jste už zažili ten pocit, kdy jste si říkali, že to či ono jste chtěli udělat jinak. Představa, že bych si jednou před marným pokusem o spaní spílal do pitomce, který měl tenkrát jet o 20 km pomaleji a to dítě za zatáčkou by žilo mě vážně děsí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi naši koupili moje 1. první auto, nebo spíš mi dali jejich starý. S tim jsem jezdil měsíc a prodal jsem ho kvůli spotřebě. Hned na to jsem si koupil za svoje svoje auto. První den sem spal v garáži. Před půl rokem mi ho ukradli, normálně sem to vobrečel. Měl sem ho rok a půl. Teď sem si koupil pežoutka a občas se večer budim a chodim se kouknout jestli ho mam pořád před barákem. Přítelkyně začala na auto žárlit.

Ne že bych ho nějak rozmazloval, ale sakra rychle si rozmyslim jestli projíždět naše silnice s dírama jak pako a pak platit tlumiče, poloosy a tak. Taky nemam nijak závratný příjmy natož prachatýho papínka. Všechno si platim ze svýho a i blbá výměna destiček mě udělá slušnou díru do rozpočtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje holka taky zarli,ale je smirena.Tvrdim,ze je na prvnim miste(a je),ale nekdy si to asi nemysli.Jezdit musim,kvuli spotrebe auto nehonim a vyjdu jakz takz.Ale musi byt v cajku,takze penize do nej dat musim.Zacinal jsem na fikovy pres Simsona na Kejvacku.Sice jsem nic neplatil,ale silene jsem si jich vazil.Ted me napada proc.Vsechny opravy pres skrbanec az po GO motoru jsem si delal sam.A Tu Kejvacku jsem mel rozebranou do sroubku a opet slozenou v novou kranou masinu.Prace je taky podobne jao penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka

To hloze-ja: Asi jsi me spatne pochopil, pro me neni blbecek automaticky ten, komu daji rodice na auto, blbecek je ten, kterej si toho nevazi (ani toho auta) a kdyz ho rozseka, tak si je jistej ze mu papinek zaplacne jak pokutu, tak opravu nebo rovnou novy auto. A to je podstatnej rozdil.

Student si na auto vydelat muze, ale pak jezdi ve starejch sunkach jako ja :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...