Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače


FunScreen

Recommended Posts

Ahoj všem, chci se optat - kupujete na auto stěrače originální? Nebo někdo máte nějaký typ na něco jiného? Upřímně, originály za cca 1200,- je raketa..

koukal jsem třeba na tyto:

https://www.sterace24.cz/Oximo-Sterace-na-Peugeot-308-II-SW-T9-01-2014-600mm-450mm-d3939.htm

 

ale, aby alespoň týden stíraly :D

 

Jedná se mi o Pažouta 308 SW (T9) r.v. 2018

Díky za nápady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 508 mám přes 2 roky Valeo a stírají stejně, jako když byly nový. Akorát, že jsem je za tu dobu použil asi tak 5x a to stírání dohromady trvalo odhaduju tak 25min :D 
Chci jen poukázat na to, že ani tak nezáleží na tom, jak kdo má stěrače dlouho, ale kolik toho nastírají a taky, jestli auto parkuje venku nebo v garáži :myslim 
Každopádně na 308 máme Bosch a taky dobrý :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě jiných jsem před časem zkusil i Valeo - dle mé zkušenosti - jedny z nejhorších stěračů. Po pár týdnech začaly mydlit sklo a při mrazu poskakovaly, musel jsem je sundat. Kupuju Lidl a naprostá spokojenost.

Upraveno uživatelem romandown
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Valeo začali matlat už po pul roce, dřiv to byla uplně jiný kvalita, koupil jsem Bosch Aerotwin a řekl bych že zatím nejlepší stěrače, kupoval jsem je na 406, ale tam se ty Retrofit nějak zkazili a nevydrželi, podle mě to bylo dlouhodobý skladování, protože se moc neprodavali už. Zkoušel jsem dřive i Meyle, Champion a to jsou vyhozený peníze.

Za stěračem ma zustavat suchý čistý sklo, a né mazance či čáry od vody

Sada tech Bosch Aerotwin cca 550 v kelly na club. Ale jinde se ta cena dost podobá

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem koupil Bosch Aerotwin, za necelých 1000 Kč,  už je to cca 3 roky a pořád stírají perfektně - ale co hlavně, nejsou slyšet, nedřou, neklapou při obracení. Originály po čase začaly tvrdnou a tedy drhnout. Za mě se nevyplatí kupovat laciné, ale originály také asi dlouho nevydrží. Nevím, čím to, že Bosch fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...