Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akva / Tera - všeobecný pokec.


Gabriel 307

Recommended Posts

Včera jsem našel na dně akva (300L) mrtvou parmičku. Tak jsem ji nevylovil a otestoval jsem zdravotní policii . Krevety a ostatní ryby zafungovali dobře.  :super   To co jsem dnes ráno vylovil se nedalo ani chytit do kleští , ale kostřička nikde . :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavlovi se dneska takhle zvláštně nafoukla ryba. Dal jí do karantény a víc nevíme co dál. 

Podle mě je dost možný, že je těhotná, ale je to jen tip (Podle Pavla má možná nějaký nádor) 

Poradí někdo co dál? IMG_20200603_143301.thumb.jpg.1dd44ab91ccd12644221b529d7091e06.jpg

PART_1591187641170.jpeg

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlídejte akva. http://www.akvaportal.cz/2018/06/07/infekcni-vodnatelnost-vodnatelnost/ Už si to přesně nepamatuji-počty vašich rybiček(když si se ozval) ,ale na můj vkus tam ich je moc.

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Veverkovo "aqua-update":

Po 4 týdnech bylo nutno odřasit sklo a trochu probrat ožrané listy anubiasů (celkem asi 7 ks), takže celkem cajk. Heleny to už asi vzdaly, nebo se užraly xmrti nebo potajnu zakládají někde ve stínu pod listem odbory. Už dobře 2 týdny jsem neviděl ani jedinou. Ta poslední zrovna otvírala novej důl nebo co, bo zrovna fárala "samořeznou" jámou do substrátu... 😃 Takže od té doby hraju se šnekama "tečkovanou". Je to trochu nefér, to chápu, ale oni se zase celkem nefér množí. Zatím vyhrávám 😎 (otázka zda bitvu či válku 🤔) No, budeme vidět 😉

20200621_204241.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Terraristi, pavouko a hmyzo znalci :) 

V šeru chodby chalupy mě málem trefil šlak, protože se mi ten pavouk zdál černej a první, co mě napadlo, byla černá vdova :D:D 
Nevíte, co je to za druh? Zkoušela jsem hledat, ale nenašla jsem nic "přesně" podobnýho, jen že to bude asi samička nějakého druhu křižáka (můj tip je meta temnostní, přibližná podoba).

Samozřejmě to nemá na vaše tarantulky a jiné snovače a podobné :) ale tohle mě zajímá. A taky, jestli se toho mám bát nebo ne :D V domě to úplně nechci... 👀

107907337_10220146205377659_605906812584

107953285_10220146205097652_722924896550

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...