Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akva / Tera - všeobecný pokec.


Gabriel 307

Recommended Posts

@Klemoň

Ja to chtěl přes celé akva,tak jsem Čínu nechtěl.Jinak znám maníka který tiskne na 3D tiskárně držáky na takové chlazení-taky se dáva na hranu.Ve finále to je jako Čína,jen to je na 3D tiskárně a je to taková skládačka.

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gabriel 307 Díky za video. Jestli to chápu správně, tak jsou to jen ventilátory bez nějakého chladícího článku. Mám teď terárko na chladnějším místě, tak uvidím v létě jaké budou teploty a kdyžtak zkusím taky něco vymyslet

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Markusenka Tak malý update - dnes pročištěno, vyměněno něco málo vody a vyprány filtry... 😎 Mrknu po těch testech na vodu. A ještě ze života středověkých akvaristů, bonusová otázka za 5000 b.: "Topítko (ne že bych ho používal) zjevně kaput, že? Nebo to mám zkusit zapojit a zapnout?!" 😃

20200502_204835.jpg

20200502_190343.jpg

20200502_190318.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Já mám podél rozstřikovací rampy všude Limmobium a super, odebírá No³, kořínky oždibují živorodky, občas zespodu ožere Ancík, ale tempo růstu je vražedné a pěkně stíní. Dál mám Riccii, která stíní, vyžaduje světlo a to z LED zdroje jí navadí, naopak, roste jak ďas, schovávají se do ní krevetky, v klidu se převlékají, pak ještě klasiku v podobě Růžkatce, nebo i zde, což je i perfektní schovka pro mladé živorodek.

Mára

Upraveno uživatelem Markusenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se odhodlal a přestěhoval do nové ubikace P. metallicu  :D  za asistence manželky se to nakonec povedlo dle plánu , kterej jsem pečlivě připravil :super Je to jeden z nejkrásnějších sklípkanů a zároveň jeden z nejjedovatějších . Jakmile se trochu uklidní a ubytuje , vyblejsknu ho , začíná parádně chytat modrou barvu 😍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem objednal ještě do šestice jednu osminohou potvoru :D 0.1  Brachypelma albiceps , jde do svleku , tak musím pár dní počkat , mezitím zřídím nějak bejváček .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se mi vytratily neonky , tak bych měl dnes vyzvednout 10 ks obecných a 10 ks černých . A ještě jsem neodolal a mám objednaného sedmého pavouka Ephebopus cyanognathus , oba osminožci na které čekám jsou toxicky nevýznamní :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...