Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akva / Tera - všeobecný pokec.


Gabriel 307

Recommended Posts

ale jednou jí mít budu :D a budu mít taky minimálně 500l akvárko , na to si jednou až dospěju vyhradím místnost , teď to není možné ............... ale bude :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám doma jedovatou jenom manželku, jinak pavouk má jeď3asi jako vosa, takže pohoda, a nic doma nechci co by bylo toxicky významný. To brácha to má opačně, on zase nechce doma nic co nemá jed, takže má doma jen kobry, chřestýše, mamby, štíry, a další, to by bylo na 20 minut psaní 😁

Já to beru že každej máme nějaký koníček, a my jsme v tomto vyrůstali, takže jsme tu lásku získali už od mala. Celkově si myslím že to že tě něco kousne doma je menší šance než třeba že spadneš z motorky. Známej od otce měl doma asi 300 hadů, všechny měli jed, a jen jednou ho kousla kobra, půl ruky teda museli amputovat, ale jinak nikdy nic jinyho za problém neměl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně proto nechci doma nic hodně jedovatýho. Mě by půlka ruky asi celkem chyběla 😄 Jinak mě se dneska zase svlíkla smitka. Docela jsem koukal, že už po dvou měsících. Zase vypadá o kousek víc jak pavouk 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roste pouze několik dní hned po svleku , než uschne kdy je měkčejší :D 

Jinak jsem jídal minulej tejden dietu  , teď dávam 2 cvrčky do týdne. Začínala mít prdel jak pátrací balon :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hafity, ano, růstem, využije potravu celou. Po kobylce nezbyde nic, napustí do ní trávicí enzymy, a pak ji celou vysaje, a nezbyde nic, je to dokonalý stroj, využije komplet celou potravu. To se mě právě líbí. 

A navíc, v každým baráku má být přece pár pavouků, a protože ty na chodbě a na záchodě pořád vymetáme pryč, tak máme aspoň tyhle 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...