Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Akva / Tera - všeobecný pokec.


Gabriel 307

Recommended Posts

Nastražil jsem kameru , když vidí že koukám dělá jako že nic :D ale s kamerou nepočítala , sledujte osmou vteřinu jak použije kusadla ( chelicery ) aby si udělala mezírku pro nohy :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzteky přehodila vzhůru nohama ten stromek zasazený v kamínku a šla asi spát :D  Já sem už sundal tu zarážku a nastražil kameru jak rychle to otevře ale jak to zarachotí uteče do kokosu a dělá jako že nic,  potom se  bojím že na to zapomenu a pak uteče :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se natočit chytrost hada 😠  musím dodat další zámek :D  dokáže zavírání typu drát do esíčka vzít do huby , a zdvihnout ho až ke stropu terárka , čakám že sním otočí a vyndá to :D  Vypadá že ten můj zvěřinec má něco společného s Kájínkem.

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tento zámek mám a super. A budu muset koupit další pavouky, začali prodávat sarančata po 5ti kusech, dříve i po jednom, a 5 kusů nejsu schopen zkrmit. Tak ještě asi 2 sklipkany koupím, jen teď nevím vůbec jaký, asi stromové, aby byli pořád venku, ale nějaký velký a barevný, musím se pořádně podívat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten náš je neustále na skle  ,dolů leze jen když žere a nebo jde udělat bordel :D  Taky mám v plánu ještě jednoho pavouka ,  ale to co se mi líbí je u nás asi nesehnatelný .

image.jpeg.69ec143d22ec00aedbf43a83e5c7e47a.jpegimage.jpeg.de26570febeb540be7c7456580abf87f.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten modrej je taková klasika, a vlastně i jeden z nejhezčích. 3 tisíce nejsou zase tak moc, ale teda ani zase málo 😀 chci koupit ještě 2 pavouky, k tomu 1000 za 2 terárka, tak budu rád když se do 3 tisíc vejdu komplet. Se stavím na burzu u nás a podívám se tam co bude k mání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud bych tu modrou potvoru viděl za 3 - 4 tis , tak bych do toho šel , já to někde četl že je cena 10tis a víc. Poptám to tady u chlápka co vlastní zverák, jestli to je schopen a za kolik sehnat.

Edit: jenže on je celkem agresivní a jedovatější.

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Agresivní a jedovatí jsou. Stejně jako většina tady těch krásných stromáků. Zejeď si na tera burzu do Prahy a tam určitě seženeš 🙂 Já osobně teda tady ty potvory doma nechci 😄 Jeden čas jsem měl doma asi 20 pavouků, ale všechno klidnější a jen mírně jedovaté druhy 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...