Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akva / Tera - všeobecný pokec.


Gabriel 307

Recommended Posts

Huráááááá :D 

Včera po 9 dnech od svleku jem dal do terárka cvrčka. Z chování povouka jsem byl zklamaný ,  zase nic . Cvrček se schovával za umělý keř a občas kolem pavouka poskakoval a ten na něj jen hloupě čuměl. Před cca hodinou jsem ten keř vyndal aby se neměl kam schovat , na večír nad terárkem rozsvěcím led baterku , ( než přijde nové terárko se světlem ) jelikož svítila slabě , tak jsem chtěl vyměnit baterie a jak jsem ťuknul do skla cvrček se lekl, vyskočil a o strop se odrazil k pavoukovi a ten z cca 5 cm výšky ladným skokem jedním cvakem ulovil :D měl jsem to z přímého přenosu . Po cca 38 dnech papáme .

 

IMG_20191205_183500.jpg

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twl , už nikdy nekoupím cvrčka do zásoby , já nevím proč musí koncertovat zrovna v noci :D  , dvě noci jsem to vydržel ale včera jsem ho fláknul do terárka k pavoukovi , dnes dopoledne si ho Antinávštěva dala ke sváče  , během dvou dnů dala dva cvrčky , a zrovna pěkně macatý :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám pocit že cvrkaj hlavně ty světlý cvrčci, banánový myslim 

Já to mám zas naopak, Agátu máme v ložnici a když cvrčky požere, tak nemůžu spát, protože tam je najednou ticho, žádný "cikády řvoucí jak krávy" 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k tomu, jak velké se prodávají betária a bety v tom bez problému žijí  ,vůbec bych se toho nebál.

Edit : nevím zda tam má vzduchování , pokud by tam dala jinej druh ryb. Beta dýchá na hladině.

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Davidak79 ta kytka co tam máš, je anubias a nesadí se do substrátu. Ta lodyha i kořeny musí být volně ve vodě, jinak zhnije. Většinou to přivazuju ku kořenu nebo ku nerez matce, ať to volně neplave.

@ozzy56 jen jeden samec, jinak se pozabíjí navzájem

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David 106s16 v akváriu mám kořeny anubiasu zhruba u 50%  v "zemi" už několik let a to co je vidět nahoře se z něj namnožilo a daří se mu skvěle. Dost často musím listy odstřihnout aby tam byl vůbec nějaký prostor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás došlo na predělání 240 a 54L akva (kořen z 240L šel do 54L)+ jsem koupil další světlo( přinese Ježíšek). ;) . . . ale už je doma. . .plus jsem objendal jiný kryt na akva z DE z Juwelu.Tady se takovy neprodává a dělají ho na zakázku. Ted se do toho pořádně opřu s hnojením. ;)

20191211_160347.jpg

20191213_133617.jpg

20191207_120739.jpg

20191207_120845.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...